Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskipasek #seks #zwiazki
Panowie jaki jest Wasz stosunek do robienia minetek nowopoznanym #rozowepaski ?
Oczywiscie nie chodzi tu o divy, tylko normalne relacje typu - poderwanie jakiejs tinderowki, czy kobiety z sympatii albo innego badoo (bo wiadomo, ze w knajpie sie teraz nie da)?
Jak duze jest ryzyko zlapania czegos? Jak do tego podchodzicie biorac pod uwagę początkowo ogromne pożądanie do drugiej osoby?
#rozowepaski tez mogą odpowiedziec swoich oczekiwaniach co do nowopoznanych facetow i pierwszych stosunkow oraz o Waszym stosunku do robienia lodzika na poczatku
#anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60441727d2f37c000a2c0cbe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, jakie są statystyki co do ryzyka, ale to nie ma znaczenia. Wystarczy ten jeden pechowy raz i będziesz długo żałował. Zawsze należy się zabezpieczać mechanicznie podczas seksu (jakiegokolwiek) z osobą, która nie przedstawiła Ci aktualnych badań.

To nie jest kwestia liczby partnerów seksualnych przed Tobą. Różowe mogą złapać coś w publicznej toalecie.
która nie przedstawiła Ci aktualnych badań.


@bulwapospolita: ja jestem przeciwny gloryfikowaniu tych "aktualnych badań", bo one mogą być nieaktualne w chwili ich wykonywania ;) aktualne badania są coś warte, gdy ktoś nie utrzymuje stosunków z różnymi osobami zbyt często, ale w sumie tego nie wiemy, więc i tak zawsze warto się zabezpieczyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Precypitat: Masz rację. Zabezpieczenie musi być zawsze, z tym się zgadzam. Zresztą wiadomo, że nikt nie chodzi z takimi badaniami na randki :D Myślę, że badania mogą mieć sens, gdy np. ludzie zdecydują się na stały związek i rezygnację z prezerwatywy. Warto wtedy z szacunku do drugiej osoby przebadać się na wszelki wypadek.