Wpis z mikrobloga

Ludzie ogarnijcie się. Obaj dali świetną walkę. Is zachowywał się z szacunkiem. Na #!$%@? te chamskie i rasistowskie memy. To genialny zawodnik i w swojej kategorii nie ma sobie równych. Powinniśmy się cieszyć z wygranej Janka a nie pluć na jego rywala, który zrobił co mógł. #!$%@?ę tę polską mentalność.
#ufc
  • 47
  • Odpowiedz
o nie pierd0l o mentalności, bo jak swiat wielki i szeroki ludzie wszędzie zachowują się tak samo i twoje biadolenie tu nie pomoze


@Babe_sweety: XDDDDD polecam skonfrontować walki UFC z galami KSW (tudzież całą resztą), gdzie polskie bydło jak polak walczy to równają z gnojem przeciwnika niezależnie od wyniku XDDD
  • Odpowiedz
@TomaszWKS: w takim razie nie mam pojęcia dlaczego w Polsce po 89' cały czas rządzą skompromitowi ludzie odpowiedzialni za afery FOZZ, Rywina, prywatyzację za bezcen lub aferę reprezentacyjną za PO czy teraz PiS dający popis nepotyzmu jak za PRL xD
  • Odpowiedz
#!$%@?ę tę polską mentalność.


@Kenneth66: to nie polska mentalnosc. To garsta rasistowskich mentow jakich tu na wykopie niestety pelno.
Rasizm jest tu wszedzie, a szambo wybija przy takich okazjach
  • Odpowiedz
przydawanie kwantyfikatorow


@klikus: Język polski dryfuje w ciekawym kierunku, a widzę, że takie określenie w Internecie już co najmniej raz się pojawiło w dokładnie takiej samej formie i to też napisane przez fana Lecha i wykopowego humoru tylko na Twitterze. Co to właściwie ma znaczyć? Przypisywanie cechy? Czy uogólnianie? I dlaczego masz Twittera „psiutkamalutka” o imieniu Paulina? xD
  • Odpowiedz
@Moitessier: Kto powiedział, że chce albo że należę? Ja do Israela nic nie mam, nie obrażam go tylko neguje taka retoryke, że hejt czy rasizm równa się mentalności polskiej, bo jak napisałam, gówno jest wszędzie.
  • Odpowiedz