Wpis z mikrobloga

Ludzie ogarnijcie się. Obaj dali świetną walkę. Is zachowywał się z szacunkiem. Na #!$%@? te chamskie i rasistowskie memy. To genialny zawodnik i w swojej kategorii nie ma sobie równych. Powinniśmy się cieszyć z wygranej Janka a nie pluć na jego rywala, który zrobił co mógł. #!$%@?ę tę polską mentalność.
#ufc
  • 47
  • Odpowiedz
@Kenneth66: właśnie nie wiem dlaczego takie podejście, w innych walkach może i trochę cwaniakował ale to dlatego, że jego przeciwnicy robili to samo, tutaj Janek od początku go szanował to i IS uszanował jego
  • Odpowiedz
@Kenneth66: No i #!$%@?, jak po walce z Costą udawał, że go rucha to jakoś fajnie było XD więc daj nam się teraz nacieszyć tym, że największy cwaniak został #!$%@? przez Jana
  • Odpowiedz
  • 38
Facet, czego się spodziewasz, przecież tu nawet ludzie 25+to jeszcze mentalne dzieci, juz dawno przestałem brać na poważnie ten portal. To tylko "portal ze śmiesznymi obrazkami"
Nie mniej są tutaj osoby z którymi potrafiłem meretotycznie porozmawiać np o boksie.
  • Odpowiedz
@Janczixd: To sobie obejrzyj wywiady z Costą przed walką. Nie bronię tego zachowania, ale obaj się szczerze nienaawidzili. O Janku od początku wypowiadał się z szacunkiem. W trakcie walki zachowywał szacunek i po walce też.
  • Odpowiedz
Ludzie ogarnijcie się. Obaj dali świetną walkę. Is zachowywał się z szacunkiem. Na #!$%@? te chamskie i rasistowskie memy. To genialny zawodnik i w swojej kategorii nie ma sobie równych. Powinniśmy się cieszyć z wygranej Janka a nie pluć na jego rywala, który zrobił co mógł. #!$%@?ę tę polską mentalność.


@Kenneth66: A czego ty oczekujesz od "wykopu o pacz murzyn smyr smyr" ( _) Ostatnie 30 minut
  • Odpowiedz
@Kenneth66: to jest polska tu ludzie wpierw dają się ponieść emocjom późnej myślą. Polscy politycy i ich aparatczyki polityczne w postaci armii trolli doskonale to wykorzystują, wiadomo że od lat jest #!$%@? ale mimo wszystko nic się nie zmienia. Taki kraj trzeba się z tym pogodzić

Dla Janka wielkie brawa, ale jak sam powiedział w wywiadzie po walce szkoda że nie było K.O byłaby to wisienka na torcie. Tak czy
  • Odpowiedz