Wpis z mikrobloga

via Android
  • 24
przez chamowe jaka #!$%@?, zachowuja sie tak jakby mialo monopol, 90% nie odpowiada na siema i rzuca grozne spojrzenia, 90% czekajac na posilek rozmawia na trybie glosnomowiacym w jakims szatanskim jezyku albo oglada skroty ligi egipskiej w 2pixelach na noki1100, 90% oszukuje system, zakladajac apki na mame, babcie, wujka, ciocie, pracujac na 5 telefonow co zmniejsza szanse normalnych kierowcow jak ja np i sprawia ze klient dostaje zimne zarcie, albo tez jezdza
via Android
  • 13
Wynajmowanie apek innym - ktos daje sobie dostępnosc na caly tydzien, dostaje grafik po czym odsprzedaje za procent zarobku swoj shift xd
Jezdzenie bez ubezpieczenia, albo z lewym ubezpieczeniem, brak jakiejkolwiek komunikacji w jezyku angielskim, przypuszczam, podkreślam przypuszczam ze znaczna czesc z nich nawet nie ma prawa tutaj byc.
Często agresywne reakcje na informacje o koniecznosci czekania na order, ryzykowne i niebezpieczne manewry na drodze (ciagle wymuszania, wciakania sie itd, wczoraj az
@ddes: Kiedyś jeździłem autem na deliveroo i jakoś tak się stało, że przestałem. Po 2 latach chciałem wrócić to mi kumpel Macedończyk, który tak pracował na cały etat mówił że to już niemożliwe. On sam na 5 telefonach, błagał mnie żebym mu odsprzedał swoje konto ale #!$%@? w życiu jakiemuś jugolowi bym nie oddał swoich danych xD sam często jak zamawiam to aplikacja pokazuje, że Svietlana jedzie rowerem z moim McDonaldem
via Android
  • 10
@typeczek no, ja od razu takich #!$%@? zglaszam, od razu czuje lepiej człowiek, ktos mi juz kiedys na reddicie pisal ze jak to tak, przecież on moze stracic dochod i sposob na utrzymanie rodziny. I bardzo #!$%@? dobrze, za oszustwa sie placi, taki oszust nie przejmuje sie tym ze ktos inny moze zarabiac mniej przez praktyki ktore stosuje. #!$%@? ich.

A i przypomnialo mi sie jeszcze cos, ostatnio coraz czesciej widze ludzi
@ddes: @typeczek: no ja akurat samochodziarzy nienawidze, plaku plaku wykonuj za grosze prace dla studenta na rowerze i placz ze tak malo placa XD potem taki student czeka pol godziny na cos i ledwo minimalna dostaje
to jest wlasnie tak wyliczone zeby oplacalo sie jezdzic tylko rowerem i to po pracy dla sportu albo hobby a te debile mysla ze da sie na tym zarobic XD

jakos jak ja jezdzilem
@ddes: Najgorsze #!$%@? to ci co rejestrują się na rower a jeżdżą autem co automatycznie się wiąże z brakiem ubezpieczenia kurierskiego. Dla tak nieopłacalnej roboty ryzykują swoje i innych życie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ddes: idę sobie dziś na spacer, słonko świeci w pewnym miejscu chodzik wąski że dwie osoby ledwo się mijają wzdłuż ruchliwej drogi wjazdowej do miasta, patrzę stoi be ee ma chyba siódema f01 wielka krowa, zajmuje cały chodnik przejść się nie da a droga jada auta jedno za drugim. Podchodzę bliżej w środku torba delivero. Myślę sobie to musi być jakiś arab, nagle drzwi pobliskiego mieszkania się zatrzaskują i widzę że
via Android
  • 0
@farara od razu widac ze jestes troche bucowaty typie, albo ze nigdy tej pracy nie wykonywales, sam jestem studentem a rynek dostaw w UK jest tak prezny ze pyszne.pl przy tym to jedno wielkie iksde. Sam jestem studentem w pracuje tak po to by mi bylo tylko i wylacznie wygodniej, JUST EAT akurat preferuje samochodziarzy a nie pedalarzy. No i wychodzi moze nie 20 (czasem tez) ale ponizej 15 na godzine to
via Android
  • 0
@farara placze jedynie o praktyki ktore predzej czy pozniej zepsuja ten rynek, nie umiesz czytac?
Sam czasem jezdze na rowerze, i to sie nadaje tylko do paru godzin dziennie, i to w dni w ktore pogoda sprzyja.
A ja jakie mam koszta? Z tej 15 lub wyzszej kwoty odliczam sobie 1 funt na ubezpieczenie, i 1.5 na eksploatacje samochodu i paliwo.
@Frygus96: ale z ciebie robaczek, nie zagladaj do kieszeni innych, ze wsi jestes ze sie interesujesz dlaczego ktos cos robi? chce pojezdzic to jezdze
szkoda mi polaczkow naprawde, sycza tylko przez te zeby ile zarabiaja i ile maja XD do grobu tych pieniedzy nie zabierzesz

no ale umysl biedaka zawsze bedzie biedny, piszesz to jakbys sie urwal z najgorszej wsi w pgrze, jakby sie dalo wkupic do klasy sredniej, i tak