Wpis z mikrobloga

ileż mozna SP grać?


@Arcyksienciuniu: w Zeldę Breath of the Wild zrobiłem +140h a nie odkryłem wszystkiego ze względu na ogrom świata, w Dead Cells nabiłem 145h ze względu na przyjemność z rozgrywki, w Factorio którego nie ukończyłem mam 125 godzin (a jest to gra na 999h #pdk), w Cities też mam ponad 100+, a w takim Divinity Original Sin 2 które teraz ogrywam skończyłem pierwszy z kilku aktów po
@Arcyksienciuniu: filmowe to są CoD'y na 6h, tu miał być ogromny rpg z otwartym światem

No i jest, tylko poza samą główną fabułą nie za wiele to miasto oferuje. Myślę że w Zeldzie spędziłem więcej czasu na zbieranie jabłek z drzew, czy szukanie ciekawostek świata które były na każdym kroku, niż normalnemu człowiekowi zejdzie skończenie CP
@Atreyu Inne gry singleplayer mają więcej graczy pomimo braku multi i 7lat na karku. Po prostu są na tyle interesujące że, stała liczba graczy wraca, jeszcze inni kupują. Fallout 4 dopiero po 16 miesiącach miał 20k online.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szczebaks: Czemu zawiedzeni od razu? Ja skończyłem grę w 100h, robiąc wszystke możliwe aktywności poboczne i bardzo mi się podobała, czekam na fabularne DLC. A te 100h z uwagi na COVID wyrobiłem w miesiąc, pewnie sporo ludzi też tak miało. Więc nic dziwnego że liczba graczy spadła.