Wpis z mikrobloga

O mechanikach słów kilka. Od 2 3 miesięcy mam problem z autem. Silnik przerywa auto się trzęsie na 5 6 biegu przy konkretnych obrotach trzęsie tak, że można robić Martini Bondowi. Oddałem do pierwszego mechanika mówi że prawdopodobnie wtryski ale jeździć obserwować xd Wymieniłem filtr paliwa i powietrza i nic to nie dało. Umówiłem się znów do niego w międzyczasie podpiełem pod komputer pokazuje missfire na 3 cylindrze. Mechanik ta sama gadka wtryski ble ble nie podejmie się. Teraz najlepsze oddałem auto do najlepszego mechanika w mieście według google. Te bezmózgie zwierzęta stwierdziły że żadnych błędów niema ten silnik tak ma xdddd Autem trzęsie tak że się boję, że się rozleci albo po urywa jakieś śruby itp. Mam wrażenie, że większość mechaników to jakieś niedouczone łajzy. Znajomy który nie jest mechanikiem ale coś tam się zna mówi żebym zamieniły wtryski na cylindrach i zobaczył czy wywali błąd na innym cylindrze. Auto mogę oddać na tydzień co dwa tygodnie przez te niedouczone gówna straciłem już ponad miesiąc. Gardzę mocno mechanikami. #mechanikasamochodowa #zalesie #wtf #feels
  • 16
@TaboretBezPoszycia: kupiłeś złom to masz karę, japońca z dieslem? przecież oni nigdy dobrego diesla nie zrobili a jak brali jakiegoś z licencji to zawsze #!$%@? jaki był
a silnik to zwykłe 2.0 tdi tylko z początków produkcji, po 2007 zaczęli poprawiać pękające głowice ale nadal to był szrot, dlatego żaden mechanik nie chce ci się tego podjąć bo wszystko tam się mogło #!$%@?ć
@TaboretBezPoszycia: Raczej powinieneś iść do jakichś specjalistów od diesli a nie takich co zmieniają głównie klocki hamulcowe i elementy zawieszenia a którym ego nie pozwoli przyznać się że na czymś się nie znają. Pewnie nawet nie obejrzeli co się dzieje z parametrami pracy podczas, gdy występuje problem czy nawet na postoju.
Zresztą kiedyś profsor chris zrobił film dlaczego jego warsztat ogólnych napraw nie robi nowoczesnych diesli: https://www.youtube.com/watch?v=zuscGcPaP_c
@TaboretBezPoszycia tak tam masz ten słynny silnik z passata co go nikt nie chce się tykać bo to najgorsze gówno. Ja sam odprawiam z kwitkiem ludzi z tymi silnikami, ponieważ gdy słyszą ok 5k ojro za naprawę to plują na mnie jadem.