Wpis z mikrobloga

Przewiduje co powie Borek: Ja powiem wam tak, jak spojrzałem na nazwiska piłkarzy powołanych przez Selekcjonera reprezentancji Polski Paulo Souse to ja muszę powiedzieć ze ja widzę w ten pomysł. Pomysł, który wniesie jakiś powiew świeżości, być może odkryjemy jakieś nowe twarze, widać że Trener Sousa sumiennie wykonał swoje obowiązki i powołał kilku piłkarzy którzy w ostatnich tygodniach pokazali się z dobrej strony, mam tutaj na myśli występującego w podstawowej jedenastce Barnsley Helika, czy młodziutkiego Kozłowskiego który może w przyszłości dać nam wiele powodów do radości. Bardzo cieszy tez powołanie Bartka Kapustki. Bartka, który powoli odbudowuje się w Legii pod okiem Czesia Michniewicza, który jednak pokazuje tę jakość wyróżniającą się na ekstraklasowych boiskach #reprezentacja #mecz #kanalsportowy
Niels - Przewiduje co powie Borek: Ja powiem wam tak, jak spojrzałem na nazwiska piłk...

źródło: comment_1614955030cnzVmwonN64QOKtEq0gpSw.jpg

Pobierz
  • 11
@Niels mati wkurzony bo nie ma żadnej wtyki w sztabie, na początku może chwalić za pomysł aby robić sobie zasłonę, ale potem szpilki będzie co chwilę wbijał.
@Niels: Masz rację Mati, szczerze mówiąc te powołania przypominają mi trochę Bayern Juppa Henkesa - on też nie bał się stawiać na młodych, dawać szansę nieco przygasłym gwiazdom jak nasz Bartek Kapustka. To jest piłkarz, który szuka gry, wychodzi do podań kolegów, pokazuje: „jestem”. Mam nadzieję, że ta reprezentacja zyska nową jakość pod wodzą Portugalczyka.
Wariner - @Niels: Masz rację Mati, szczerze mówiąc te powołania przypominają mi troch...

źródło: comment_1614973093ygO4pp9fOWkXve4cSFccgl.jpg

Pobierz