Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jakim cudem Piotr (ten niby giga chad) jest tak popularny. Twarz ma dziwną, wygląda na 10 lat więcej niż ma i ta przesadnie napompowana sylwetka jest po prostu nieatrakcyjna. W między czasie taki Daniel, który widać że ma super charakter, super ciało i nietuzinkową urodę, w ogóle brania nie ma. Bez jaj, nie rozumiem lasek w tym programie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#loveisland
  • 10
@cham_i_bezczel: Długie włosy nie podobają się kobietom? No proszę Cię. Kobieta prędzej wybierze faceta z długimi zadbanymi włosami niż łysego czy zakolaka. Tyle że do długich wlosów trzeba mieć odpowiednio wysportowaną sylwetke i dobrą twarz. Myślisz że Jason Momoa, Jared Leto, Brad Pitt (z czasów Troi) albo Chris Hemsworth jako Thor są według kobiet nieatrakcyjni?
@RedBittenApple: @cham_i_bezczel:
Mi z wyglądu najbardziej podoba się Dawid.
Monar jest całkowicie nie w moim typie ale jak mówicie wydaje się spoko ziomkiem.
Zgadzam się z @kocimietka_BB: że kobieta już bardziej woli długie włosy ( takie do ramion) niż łysego czy zakolaka.

Co do Piotra to jak go zobaczyłam na początku to pomyślałam, że to jakiś głupi kark co myśli tylko o siłce ale bardzo podoba mi się jak
@elena-mary:

Z drugiej strony dziewczyny pamiętajcie że na rodzaj i gęstość włosów my faceci nie za bardzo mamy wpływ, więc nie odrzucajcie kogoś z powodu zakoli czy tego że ma rzadkie włosy (i nie może ich sobie zapuścić, choćby chciał). To serio nie jest widzimisię facetów, my po prostu na to nie mamy wpływu, zwykła genetyka.

PS: Czemu minusem? Fakt że niektórzy nie powinni przesadzać, ale chyba dobrze że facet dba
@cham_i_bezczel: zgadzam się z poprzedniczkami. Długie, zadbane włosy u faceta są bardzo atrakcyjne, a już na pewno lepsze niż zakola. Daniel nie wychodzi za często z inicjatywą i woli obserwować, ale że niby uległy? Nie odbieram go w ten sposób. Ma delikatniejszą urodę od Piotra czy braci #!$%@?, ale akurat dla mnie to plus. Fajnie jakby weszła jakaś dziewczyna, która go doceni.
@kocimietka_BB: wiem, tak samo jak na tagu były wyśmiewane rozstępy Walerii a ona też nie ma na to wpływu ale chyba nikt nie powie, że łysienie czy rozstęy są atrakcyjne. Po prostu ludzie w normalnym życiu o tym wiedzą i raczej nie wybierają partnerów pod tym względem.
Dba ale u niego po tych kilku odcinkach wydaje się to przesadne no i dal mnie facet powiększający usta to stanowcze NIE.