Wpis z mikrobloga

@Vadzior powiedzmy że budżet tak do 500 zł. Jeżeli chodzi o maszyny takie duże to jakieś co chwile kupuje. Dodatkowo w tym budżecie to domyślam się że też nic spektakularnego nie znajdę, ale pytam bo może akurat ktoś wpadnie na jakiś pomysł. Nie wiem co jest przydatne jakieś ściski może albo cos z takich rzeczy. Albo kawałek jakiegoś lepszego materiału. Nie mam pojęcia.
@Bogdan191: dla zajawkowicza dobrym pomysłem jest ręczny strug. Czasem do roboty się przydaje a i może wciągnie się w temat ręcznych narzedzi. Szukaj jakiegoś struga stanleya z dawnych lat na olx. Tylko takiego żeby już był gotowy do pracy. Osobiście polecam ci gościa z michałowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bogdan191: a ma coś do obróbki obrzeży/krawędzi?
Robi w ogóle elektronarzędziami czy tylko "jak stary azjata" wszystko ręcznymi analogowymi metodami?

Polecam takie maleństwo do obrzeży -
Makita 3710 (troszkę ponad 300pln)
lekkie, w jednej ręce leży, z jakimś kompletem frezów (na oś fi 6mm!) kształtowych można różnie obrobić każdy kształt po obwodzie, na zaokrąglenie ścięcie itp. Albo zrobić rowek jakiś czy coś drobnego, bardzo poręczne narzędzie (nawet jak ma się pełnoprawną