Wpis z mikrobloga

@Policjant997: Tak też słyszałem, ogólnie to oglądałem filmiki na YT i na next genach wyglądał całkiem całkiem, za to na PS4/XONE już słabo, no i te bugi.

Ja ogólnie jestem dość casualowym graczem - grywam rzadko, ale jak coś mnie wciągnie to potrafię jechać seriami - i często nie zgadzam się z opinią społeczności (ostatnio przeszedłem Mafię 3 i mega mi się podobała, podczas gdy internety #!$%@?ły tę grę od góry
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wariner: na One bym się nie pchał, tam jest jeszcze gorzej niż na PS4 (chociaż na PS4 kumple przechodzili i nie narzekali jakoś mocno). Od początku było źle na tym Xsie, a przy patchach skupili się na optymalizacji na PS4, One trochę olali bo pewnie dużo mniej osób grało na tej platformie. Jak masz w perspektywie zakup aktualnej generacji to ja bym poczekał, Cyberpunk to jest de facto nextgenowa gra którą
@Wariner: cyberpunk dostanie darmową aktualizację do ps5/xsx pewnie realnie bliżej końca roku. Poczekałbym do patcha 1.2 który teoretycznie wyjdzie w 2 połowie marca. Na yt jest masa i będzie masa porównań różnicy w ilości FPS per patch. Podsumowując wszystko zależy od patcha 1.2