Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #stx #bitcoin
hejka, przypomniałem sobie ze kiedyś zgarnąłem STX z airdropu. Sprawdziłem i okazalo się że ich wartość to teraz okolo 115$. Wypłaciłem je z blockchaina na gate.io
Da mi ktoś instrukcje w jaki sposób mogę wypłacić to na swoje konto bankowe?
  • 22
  • Odpowiedz
@vKING: Wymień to na stablecoina (pewnie jest tylko opcja na zmianę na USDT) i sprawdź na tym czymś, czy jest opcja wypłaty. Jeśli ta platforma nie umożliwia wypłaty tego jako normalne dolary, to wyślij to na inną, gdzie jest taka opcja np. jakieś giełdy (Binance, ale tam możesz wypłacić w usd lub eur - to się bardziej opłaca, a jeśli koniecznie musi być w złotówkach, to chyba Bitbay, ale tam
  • Odpowiedz
@Nemrod: zamieniłem na USDT, wypłacić bezpośrednio na konto bankowe nie mogę:( jedynie na inny portfel.
A jak ma się sprawa z Binance? Mogę wypłacić w USD na konto bankowe i przyjdzie mi to w złotówkach czy koniecznie musiałbym posiadać zagraniczne konto bankowe?
  • Odpowiedz
@fervi: na gate.io nie ma litecoina ale za to jest bitcoin, mam wpisać na swaply kwotę i przejść dalej i wysłać na ich adres ?
  • Odpowiedz
@vKING: W usd mają dość wysokie opłaty za przelew, w eur mają 80 centów. Bank ci to pewnie przewalutuje, chyba, że masz Revoluta, to wtedy brałbym w euro. Sprawdziłbym jednak opcję BitBaya, bo jeśli bez problemów przyjmują usdt i uda ci się skończyć weryfikację, to masz spoko przelew w złotówkach.
  • Odpowiedz
@vKING: To chyba najlepsza metoda weryfikacji, to była moja trzecia próba.
Śmieszne to jest, bo nie przechodzi ani adres stałego zameldowania z dowodu, ani pismo o tymczasowym zameldowaniu z urzędu - jeśli nie jest po polsku lub angielsku, a przechodzi potwierdzenie przelewu, gdzie mogę wpisać dowolny adres zamieszkania.
  • Odpowiedz
@Nemrod mam jezscze pytanie bo zielony w tym jestem. Przy zleceniu przelewu krypto na gateio do wyboru mam Chain: BTC/omni lub ETH/ERC20
co wybrać? Bo przy wyborze ETH żąda prowizji 15$ a przy BTC 20$
  • Odpowiedz
@vKING: Byłyby akceptowane, gdyby mieli kogokolwiek, kto potrafi ogarnąć tłumacza google i sprawdzić, ze faktycznie to jest zameldowanie. Więc to jest bekowa giełda. Prowizje na tych głównych sieciach są wysokie, choć i tak ostatnio spadły.
  • Odpowiedz