Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#komputery #serwispc #windows #windows10
Przedwczoraj odebrałem nowego kompa. Wczoraj cały dzień pięknie działał, dziś rano po otwarciu go po wybudzeniu zastał mnie piękny BSOD, po czym nie chciał się włączyć; Opcja "resetuj do stanu początkowego" nie działa (rano resetowanie się odpalało, postęp przeskakiwał na 35% po czym się anulował); Tak samo "naprawa podczas uruchomienia" - wyskakuje że program naprawa podczas uruchomienia nie mógł naprawić komputera. Pomęczyłem się chwilę, po czym zrobiłem reinstall systemu. Działał bez problemu przez 8 godzin, po czym się zawiesił, a po restarcie znowu to samo.

Diagnostyka hardware od Lenovo wbudowana w bios nie wykazuje żadnych problemów. Spodziewałem się problemów z dyskiem, ale nie wykrywa żadnych bad sectorów; na SMART też nic ciekawego nie wychodzi.

Co robić? Jak żyć? Odsyłać do sprzedawcy? Przyjmą go w ogóle po reinstallu? Zmieniłem bezmyślnie tablice partycji, więc na pewno nie da się zataić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CeZiK_: Rano o czym nie wspomniałem bsod wyświetlił się w złej rozdzielczości - tylko do połowy kodu QR, więc nie odczytałem. Teraz bsoda nie miałem. Jest jakiś inny sposób na odczytanie kodu błędu?