Wpis z mikrobloga

@rozjuszony_przecinek: daj spokój z nimi, dwa lata męcze się z LTE od nich, są tygodnie gdzie w godzinach 17-2 internet jest nieużywalny, ale uważają że problemu nie ma i moga występować chwilowe spadki prędkości. Szkoda że moja prędkość nigdy nie przekroczyła 7mb/s xD gdzie w mojej lokalizacji orange plus bez problemu ciągnie do 30
@kruzd No to tak właśnie jest, mam od nich ten internet lte nielimitowany. To się okazuję ze z prędkością do 30mb/s w godzinach wieczornych nie da sie obejrzeć filmu w full hd.

Zwiększyłem prędkość do 60mb/s. Rano mogę oglądać w 4k, wieczorem 720p XD Pani na infolini zaleca resetować router gdy prędkość spada. To ciekawe bo takie transfery to norma, iksde

edit. te od 254 upload to juz światłowody
rozjuszony_przecinek - @kruzd No to tak właśnie jest, mam od nich ten internet lte ni...

źródło: comment_1614888120a8xsfTDcRawcx6gWTMWMDp.jpg

Pobierz
@rozjuszony_przecinek: dokładnie mam to samo, moim zdaniem jest to kwestia tego że jak się dużo pobierze to nakładają lejek do którego nigdy sie nie przyznają. Gdy jest duże obciążenie BTSa to lejki dostają osoby najbardziej obciążające go. Idealnie widać to jak chce się przy ograniczeniu ściągać coś przez steama, widac jak download uderza o sufit i cofa się i tak w kółko.
Jedyne co mi się udało wygrać od nich to