Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamil123: zarejestrować małżeństwo, dla ścisłości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko co politykom do tego? Czy będzie można brać śluby z osobami tej samej płci, czy nie, to sprawa dla polityków, ale to jak będzie patrzył na Ciebie łysy troglodyta to już kwestia moralności, i sposobu spojrzenia na to przez społeczeństwo. Wprowadzić śluby homoseksualne można jedną ustawą, ale zmienić mentalność społeczeństwa to już dłuższą drogą
@tomek_tr: Oczywiście, że możesz mieć #!$%@? na problemy społeczności LGBT i nie być prawakiem, to nie są tożsame grupy. Na tej samej zasadzie mogą cię nie obchodzić inne lewackie grupy o których dobry byt zdarza się walczyć lewakom i dalej nie być prawakiem, takie grupy bezdomni, biedni, imigranci itd.
Jedynym "plusem" LGBT jest to, że większość ich problemów można by rozwiązać jedną ustawą, która wprowadza możliwość prawnego zawarcia związku parom jednopłciowym
@Ptrg: I ja bym ten postulat nawet poparł, bo jest logiczny, ale gównoburza jaka jest wokół tego kręcona i to, że ten temat przewija się ostatnio wszędzie sprawia, że na przekór zagłosowałbym przeciwko gdyby było referendum z tym związane.
@tomek_tr:

I ja bym ten postulat nawet poparł, bo jest logiczny, ale gównoburza jaka jest wokół tego kręcona i to, że ten temat przewija się ostatnio wszędzie sprawia, że na przekór zagłosowałbym przeciwko gdyby było referendum z tym związane.

No przewija się bo ludzie chcą mieć pełnie praw z swoim własnym państwie a nie być traktowanym jako obywatel drugiej kategorii. Twoje podejście jest doprawdy zabawne, zagłosowałbyś przeciwko bo jest to ostatnio
@Ptrg: Może i śmieszne podejście, ale #!$%@? mnie ten spam związany z tym tematem widoczny wszędzie i dlatego na przekór właśnie bym tak zagłosował. I nie chodzi mi tu bynajmniej o wykop.
@tomek_tr: #!$%@? cię spam i dlatego byś poparł dalsze ograniczanie praw osób homoseksualnych?
Brzmi jak całkowicie merytoryczny argument za zamordyzmem.
@Ptrg: Ja i zamordyzm? xD To ze świecą szukać drugiej takiej osoby, która uważa, że wszystkim należy na wszystko pozwolić. #!$%@? mnie spam i komunikat tych środowisk, dlatego zrobiłbym najzwyczajniej na przekór.
@tomek_tr:

Ja i zamordyzm? xD To ze świecą szukać drugiej takiej osoby, która uważa, że wszystkim należy na wszystko pozwolić.

Wszystkim na wszystko należy pozwolić ale jakby było referendum pozwalające wchodzić w związki jednopłciowe to byłbym przeciwko bo #!$%@? mnie ile wszędzie mowa o walce o związki jednopłciowe. Merytoryczny powód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ptrg: No tak xD Napisałem ten wpis , bo mnie #!$%@? już to spamowanie tym tematem wszędzie. Ja uważam, że niech sobie robią ludzie co chcą, dogadują się tak jak im pasuje.

Tylko jak widzę wszędzie, że ludzie zastanawiają się jak problemy LGBT stają się podstawowym problemem społeczeństwa to mnie trafia. Nie ma #!$%@? ważniejszych tematów. #!$%@? z tym, że mamy zajebiście duże podatki, że pół gospodarki jest zamknięte przez wirusa.