Wpis z mikrobloga

@Zorz @HetmanPolnyKoronny @EpicOfWar @19karol90 @Kondzio21 @Donszyman @AlbertoMohitas @Anoncjusz @nukeGandhi @maiden84 @bartis55 @shizun mordeczki, czy ja Was przypadkiem nie wystrychnalem na dudka o 5 pln na każdej paczce? Przez zamieszanie z tym olxem nie odjalem chyba tych 5 przy aukcjach ale nie umiem się doliczyć bo mam wszystko na kompie w pracy a do poniedziałku mnie nie będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 18
@EpicOfWar: Nie znam zupełnie tej 9.0, ale mojej dziewczynie sprezentowałem ariane grande cloud i sam jestem zachwycony zapachem, choć projektuje wyraźnie słabiej niż baccarat. Próbowałem z kilkoma zarami ale wszystkie wystawiłem w tej rozbiórce - ten vibrqnt leather i vibrant leather oud jako sam zapach są super, ale ich parametry są dla mnie zupełnie dyskwalifikujące
@jestemdileremicomizrobicie: no jednak te nutki cytrusowe są dość ulotne, następnym razem zapodam więcej psików :) sam zapach naprawdę bardzo ładny, świeży, orzeźwiający, delikatny nie gryzący. Ciekaw jestem jeszcze tej kalabryjskiej bergamotki :D
a coś z cytrusów droższych właśnie powiedzmy 7zl+ polecasz?