Wpis z mikrobloga

@Papudrak: Obozy UMAP zostały otwarte w listopadzie 1965, co robił wtedy Che Guevara?
W marcu 1965 wycofał się z życia politycznego Kuby, pojechał do Kongo doradzać w tamtejszej rewolucji, 20 listopada 1965, przeszedł z Kongo do Tanzanii i następne 6 miesięcy spędził w Kubańskiej ambasadzie w Tanzanii i w późniejszym okresie w Pradze. Na Kubę wrócił dopiero 21 kwietnia 1966.
Che Guevara od marca 1965 aż do śmierci w październiku
  • Odpowiedz
@Pilaf: on ma dwie naklejki na lodówce, nawet nie wiem czy to jego ieszkanie czy wynajmowane, cyz może tylko sesja zdjęciowa na potrzeby gazety, trzeba by pokazac dokłądnie jak idą na sztandarach trzymając che, to może otworzyło by im oczy...
  • Odpowiedz
@Pilaf:drogi adwersarzu nie robię fikołków, to że ktoś ma na lodówce jakiś dwóch ziomków w cale nie oznacza ze są to ikony walki LGBT, nazywasz to fikołkami a sam co robisz? tym bardziej że mnie osobiście bardzo nie podrodze z LGBT i powinni to zlikwidować, ale nie dośc że #!$%@?łeś fikołek to jeszcze przypisałeś to mi :D beka.
  • Odpowiedz
@RamboRobert: Prageru to ściek którego manipulacje były wielokrotnie wyjaśniane, konkretny film który linkujesz też został wyjaśniony: https://www.youtube.com/watch?v=F5eFPgvhS60

mówienie że che nic nie wiedział o oboza dla homoseksualistów to tak samo jak mówić że bitler nie wiedział o holokauście

To porównanie jest mocno na wyrost bo porównujesz aktywnego polityka, głowę państwa o dyktatorskiej władzy który od lat pisał o konieczności rozwiązania kwestii żydowskiej vs osoba która zrzekła się wszelkich stanowisk, wycofała
  • Odpowiedz
@Ptrg: na prageru trafiają się też dobre materiały edukacacyjne ale też jest ostra propaganda.

głowę państwa o dyktatorskiej władzy który od lat pisał o konieczności rozwiązania kwestii żydowskiej

jedyne negatywna wypowiedź na temat homoseksualistów pochodziła z dziennika który napisał jak miał 23
  • Odpowiedz