Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam problem. Chciałbym prosić o radę doświadczonych. Jestem z moją różową 2 lata w związku, bywało lepiej i gorzej. Ja 23 lata ona rok młodsza. Mieszkamy razem
Zauważyłem dużą różnicę charakterów która daje się we znaki od dłuższego czasu na każdej płaszczyźnie. Ja mam otwartą głowę, lubię nowe jedzenie, próbować nowych rzeczy ona niekoniecznie. Ciężko do czegokolwiek ją namówić. Mam sporo pasji i ciągły brak czasu bo sporo rzeczy mnie interesuje, ona jednak przez zdrowie nie może już uprawiać swojej pasji-sportu i mimo moich namówek do spróbowania czegoś nowego to woli tv i trudne sprawy... Ale do sedna, sporo się kłócimy, ona jest wybuchowa ja za to z reguły stoicki spokój ale od pewnego czasu nie wytrzymuje, kiedyś tłumaczyłem, uspokajalem itp. Mamy całkowitą różnicę światów, aktualnie próbuje poprowadzić swój własny biznes co w tym czasie nie idzie najlepiej. Chciałbym się rozwijać, minimum te 5 lat, żeby mieć jakiś fach, odłożone pieniądze na jakieś zycie, zabezpieczenie. Ona za to naciska już na pierścionek, dzieci itp. Całkowicie tego nie widzę i nie czuje aby za rok podjąć decyzje o tak ważnych rzeczach. Dajcie jakieś rady... czy próbować czy na dłuższą mete to nie da rady... #zwiazki
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojownik_wodki: jak nie masz zamiaru podróżować, zwiedzać świata, to dzieci wcale nie są takie złe w tym wieku.

No ale właśnie - jak chcesz zobaczyć coś świata, pojeździć autostopem, pojechać na Woodstock, czy wyjść bez problemu na imprezę - lepiej poczekaj z 10 lat.
  • Odpowiedz
@wojownik_wodki: Mnie ciekawi po co pytasz? Bo jak się okaże, że rozstanie to była #!$%@? decyzja to będziesz mógł winić wykop? Sam w poście odpowiadasz sobie na pytanie czy to ma sens czy nie a potem pytasz obcych ludzi - nie rozumiem. Przecież nikt nie siedzi wam w głowie. Może zacznij sam rozwiązywać swoje problemy, tak jak podpowiada Ci Twój własny rozum?

Ps. Pytasz wykopków o sprawy sercowe? Serio?!
  • Odpowiedz