Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad uruchomieniem vpn na swoich urządzeniach i myślę o wybraniu NordVpn. Cena w promo jest atrakcyjna na rok/dwa, ale oczywiście dolicza podatek jeśli wybieram PL. Czy ktoś się orientuje co zyskam/stracę jeśli wybiorę płatność np z Filipin? Podatek wtedy jest 0% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#vpn #nordvpn #siecikomputerowe #komputery
  • 11
@utede: A czy jest to współdzielone to sam nie wiem. Ze 3, może 4 lata temu trafiłem konto na którym była możliwość zmiany hasła.
Później kupowałem tylko konta które miały zablokowane zmianę hasła i nawet dawałem znajomym te konta i każde działało co najmniej z rok. Jedno konto to już z 3 lata działa xD Nie wiem jak to działa. Myślę, że to są jakieś specjalne konta bez ograniczenia użytkowników albo
@utede: Nigdy nic takiego nie zauważyłem. Generalnie nord nie ma jakiś mega prędkości. Ale między normalnym kontem kupionym na 3 lata od nich ze strony, a tym z allegro za 6zł różnica to tylko cena.
Nie wiem też do czego będziesz używał tego vpn, ja raczej sporadycznie odpalałem. Nord niestety jest często wyłapywany bo jest strasznie popularny, ale rodzaj konta nie ma tu znaczenia.
@utede: Po co ci ten vpn? Jak do ogladania zagranicznego netflixa to moze ujdzie, jesli chcesz sie jakos zabezpieczyc, zachowac prywatnosc to odpusc. W drugim wypadku VPN to sie stawia swoj albo masz od pracodawcy zeby uzyskac dostep do sieci firmowej poza biurem.