Wpis z mikrobloga

@interpenetrate: Klasa średnia do 30k z benzyną Laguna bardzo fajnie wypada. Niestety C5 jeżeli chodzi o benzynowe silniki trochę kuleje, 2.0 słabe, V6 mało egzemplarzy i tylko przed liftem, a 1.6 THP to chyba jeden z najbardziej sypiących się współczesnych silników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@interpenetrate: W Mondeo to chyba z tego co kojarzę wszystkie benzyniaki były spoko. Poza 1,6, który w oczywisty sposób jest za słaby (nawet kiedyś takim jechałem - masakra () ). Bo w C5 to tak jak pisze @botellon. Ewentualnie jak nie potrzebujesz bić rekordów prędkości, to benzynowe 2.0 w C5 jest spoko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aksal89: laguna 2.0t to najlepszy wybór jeśli chodzi o benzynie, dobry pod lpg, nawet automat jatco jest ok. Niestety pękające ekoskory i piszczące plastiki sprawiają wrażenie że C5 jest conajmniej jedna klasę wyżej od laguny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@botellon: właśnie pisałem posta że gadacie głupoty bo jeździłem c5 x7 z automatem 6 biegowym, ale macie rację :o W 2.0 benzyna 4 biegowy a w reszcie aisin af40 6 biegowy, ta sama skrzynia co w S60, Alfie 159, Insignii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@interpenetrate: raczej uszczelka smoka i panewkami xD układ paliwowy jest tam na tyle prosty w diagnostyce, że jak ktoś ma problem ze znalezieniem usterki to powinien tylko klocki i olej wymieniać, a nie diagnozować usterki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@interpenetrate: co tam jest drogiego miras? Używana pompa cr 200zl, sprawdzone wtryski z wydrukami 250zl sztuka, na regulatorze ciśnienia zazwyczaj uszczelki warte grosze do wymiany. Jeździłem JTD 11 lat więc wiem o czym mówię ;)
  • Odpowiedz