Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 675
A już byliśmy umówieni na piknik w parku, bo pogoda ładna xd. No ale niestety. Dziewczyny, czemu nie urosłyście większe? Dzieci dziedziczą wzrost po obojgu rodzicach więc jeśli mielibyśmy syna to byłby jakimś pigmejem 1,75 m xd strata materiału genetycznego, czasu i pieniędzy. Jeśli się rozmnażać to tylko z wysoką dziewczyną, czemu tylko jest ich tak mało? A niska to co najwyżej na ONS, ale i tak wstyd się z taką na mieście pokazać, bo w najlepszym razie wezmą Cię za pedofila.

A w następnym odcinku pośmiejemy się z żyraf xddd

#przegryw #p0lka #blackpill #podrywajzwykopem #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
A.....0 - A już byliśmy umówieni na piknik w parku, bo pogoda ładna xd. No ale nieste...

źródło: comment_1614852165tGgRxr9S5W1TGmKUbx7Arg.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
Guano prawda. Moi rodzice mają około 1.70-1.80m max. 197cm here. Nie było listonosza, tylko pani listonosz od zawsze ( ͡º ͜ʖ͡º) hydraulika nigdy na oczy nie widziałem bo łojcu szkoda hajsu ( ͡º ͜ʖ͡º) żaden z rodziców nie podróżował zbytnio i nie mieli nigdy wyjazdów w delegancje( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Angil230: to nie do konca tak działa. U mnie ojciec ma 185, mama 175, a ja 165. A u mojej ciotki syn wyrosł na 190cm (ma dopiero 16lat), gdzie ona i mąż mają po 175cm wzrostu. Nie zgadniesz chyba jaki dzieciak z tego wyrosnie ()
  • Odpowiedz
Kobieta jest niska?

-Słodka, drobniutka.

Kobieta jest wysoka?

-Kawał zdrowej kobitki

Facetów to nie dotyczy, albo jestes wysoki albo nie istniejesz. Płeć empatyczna


@MaczugiKetchupowe: ja nie wiem, jak wy na tym tinderze szukacie pań, ale mój kolega, wzrostu raczej pigmejskiego, od kilku lat tam działa dość aktywnie, miał z tego kilka trwalszych związków, kilka krótszych, kilka znajomości, od zatrzęsienia randek, i to nie w żadnej stolicy czy innym Krakowie. Przy okazji
  • Odpowiedz