Wpis z mikrobloga

Ale ten kraj i to miasto to gówno, karton i ch... wie co jeszcze
We #wroclaw znaleziono bombę. Drogi pozamykane ale nie wiadomo które i gdzie. Żadnych znaków, informacji, policja tylko blokuje Popowicka, most Milenijny itp ale nie wiadomo ile kolejnych skrzyżowań też będzie zamkniętych. Gdybym nie poszukał na wykopie to nie wiedziałbym o bombie, a potem poszukałem w necie że jest ewakuacja u Dzika na Popowicach.
A wszystkie drogi objazdowe oczywiście zakorkowane, bo po co stanąć i kierować ruchem skoro można zdać się na światła które pracują w normalnym trybie i nie przewidują że Legnicką jedzie mniej aut niż Niedźwiedzią. #panstwozdykty #policja
  • 13
  • 1
@AlgorytmPrima: to co miałem na myśli to skrzyżowanie popowickiej i niedźwiedziej gdzie normalnie działały światła mimo że nie dało się jechać prosto Popowicka w stronę Mostu milenijnego i z naprzeciwka od strony mostu też nikt nie nadjeżdżał a policja sobie stała oparta o radiowozy a kierowcy czekali na czerwonym
  • 0
@Viking-: potrafię w mapy Google i jak jechałem o 9:30 to nawigacja kazała jechać mi przez obwodnicę i most. Pokazywała +6min nas końcu mostu. Nawet jak już jechałem Obornicka itp to nadal kazała skręcać w Osobowicka i na most...
@PepeXD: Jak #!$%@? to ludzie stracą dobytek życia, ale pajac ma problem bo się korek zrobił. Ja #!$%@?. Może ci jeszcze mają na każdym kroku ustawić znaki, że tu i tu jest bomba, żeby jaśnie pan wiedział co jest powodem korków? Ochłoń chłopie, życie nie kręci się tylko wokół ciebie i twoich zachcianek, nikt nie ma obowiązku ci dogadzać.