Wpis z mikrobloga

Mirki #rozowypasek mojego kolegi z ex pracy go wygania na zachód. Mówi by pojechał na budowlanke do Niemiec bo za mało zarabia i ona nie czuje sie bezpiecznie z nim i niestabilnie pod względem finansowym. Sama nigdzie nie pracuje, bo ma jakieś kursy z paznokci czy uj wie czego.
#p0lka czy #niep0lka?
  • 19
  • Odpowiedz
@Jasmonowayy Sama może iść do pracy, mamy równouprawnienie, całkiem możliwe że ma bolca na boku więc wysyła swego faceta na Zachód by mogła swobodnie poskakać po innym bolcu.

Poradź koledze by ją rzucił bo ona tylko wymaga nie wnosząc nic do związku.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: już mówiłem, że by sobie podarował taki związek, bo sam sobie kilka pięknych lat zmarnowałem na księżniczke, ale nie wiem omamiła tak chłopa, że średnio możliwe by się rozstali( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jasmonowayy no to niech zacznie paznokcie robić i zarabiać kasę. Mam parę koleżanek które tak pracują i jest to zaskakująco dochodowe zajęcie. Niskie koszty początkowe, materiały tanie jak barszcz, a jak będzie dobra to stopniowo może podnosić ceny i dojść do bardzo sensownej stawki.

Takie mamy czasy, że z jednej wypłaty ciężko utrzymać rodzinę. A jak nie mają małych dzieci, no to WTF, z jakiej racji ona w domu siedzi?!
  • Odpowiedz
@Jasmonowayy Chłop nawet mimo wylewu spermy do mózgu powinien zauważyć że coś jest nie tak jeśli jego ukochana tak łatwo w czasie epidemii koronawirusa wysyła swego "ukochanego" do roboty zagranicą.
  • Odpowiedz
@shitty_support: zrobiła mojej różowej paznokcie, ale po 2 dniach jej odpadły (chyba hybryda sama, ale nie wiem nie znam sie), ale 5 dych zgarnęła xD Jasne, że niektóre dziewczyny w ten sposób zarabiają, ale czasem brak im umiejętności, a sam kurs widocznie nie wystarczy( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz