Wpis z mikrobloga

Mirki z #budownictwo #budujzwykopem #remontujzwykopem #budowadomu montował ktoś u siebie miskę klozetową zintegrowaną z bidetem? Coś takiego jak na zdjęciu.

Robię remont niedługo i zastanawiam się czy takie rozwiązanie ma sens ceny takich muszli z montażem kręcą się od 2 do 12 tys złotych więc fajnie by było wiedzieć że coś się sprawdza zanim zapłaci się za to i zamontuje w łazience.

Możecie się podzielić wrażeniami? :)
RisingKnee - Mirki z #budownictwo #budujzwykopem #remontujzwykopem #budowadomu montow...

źródło: comment_1614804429sPfbwOgNhAKohPaniwIG3Z.jpg

Pobierz
  • 21
Marzy mi się takie miejsce z wszystkimi toaletowymi nowinkami, różnego rodzaju kibelkami, bidetami, prysznicami gdzie wszystko jest podłączone, działa i można to fizycznie przetestować
@pavul0n666: no raczej! Od jakiegoś roku po każdym sraniu idę pod prysznic się podmyć. Zajebiście się żyje z czystą dupą. Przez to nie lubię się załatwiać w pracy a czasem muszę. Wtedy ciągle mam wrażenie że mam rów w gównie. Jak się mówi na włosy na dupie obtoczone kałem? bizony? gliniaki?
@RisingKnee: o zintegrowanym nic nie powiem, nie używałam. Mam bidetkę, taką jak na zdjęciu i sobie chwalę.

Trochę się chlapie na podłogę przy myciu, jak nie uważasz, bardziej niż w bidecie. Ale bez przesady.

Dobra rada - nie patrz, gdzie ładnie wygląda, tylko siądź na kibelku i zawieś bidetkę tam, gdzie się wygodnie sięga a potem nią operuje. To na zdjęciu na wygodne nie wygląda. I weź pod uwagę odległość od
@RisingKnee: nope, takich funkcji nie ma. Ja osobiście kupiłem chińczyka z aliexpress za około 750zl, na razie wstępne testy przeszedł pomyślnie. Ale jeszcze tam nie mieszkamy. Zobaczymy jak długofalowo będzie.
Nawet bez większych problemów udało się dobrać miskę pasującą kształtem z czego jestem bardzo zadowolony.
@krystal_Tri_tapik: koniec końców zamówiłem samą bidetkę. Nie mam zlewu w WC więc musiała być z baterią, o taka:
https://www.lazienkaplus.pl/pl/omnires-y-bateria-bidetowa-podtynkowa-ze-sluchawka-prysznicowa-chrom-sysybi2cr,523174,115,i/

Zastanawiam się jeszcze nad montażem. Myślę że będzie w miarę wygodnie sięgać jak słuchawka będzie na wysokości muszli. Jestem praworęczny więc z prawej strony powinno być lepiej. Masz jakieś wskazówki co do miejsca (wysokości) montażu?