Wpis z mikrobloga

#gownowpis #polska
o kurr ale dzisiaj miałem akcje w lidlu, wszedłem kupić owoce na szybko i idę do kasy, a przy kasie stoi jakiś stary dziad i #!$%@? się z reklamówkami bo zakupy miał już skasowane, więc stanąłem za nim, a ten do mnie wyskoczył z tekstem

DZIAD: NIE STÓJ MI NA PLECACH, ODSUŃ SIĘ 1,5M... (odrazu wulkan etna #!$%@?ł w kosmos)
JA: bez ogródek wyjechałem do niego, żeby się tyle nie #!$%@?ł z tymi reklamówkami tylko się pośpieszył, bo nie mam czasu,
DZIAD: nie jeśteśmy kolegami
JA: z tobą napewno nie byłbym!
DZIAD: coś tam jeszcze posapał
JA: dobra #!$%@? stary dziadu, rób te zakupy i idź stad!
DZIAD: obyś dożył tego wieku co ja i coś tam jeszcze pogadał pod nosem,
Kasjerka skasowała moje zakupy, podchodzę, żeby zapłacić i "CO JA PACZE" stary dziad kupuje 2x 0,7 Bolsa,
JA: #!$%@? nie ma to jak kupić 2 wódki o 9 rano, szarych komórek to ty już chyba nie masz! idź sobie oglądać dalej te pisowską TV - odparłem na koniec i poszedłem!

PODSUMOWANIE: jeb
starych ludzi, jedynie co żałuje, ale to zobaczyłem po fakcie, że pod kasę doszła później matka z mały dzieckiem ( na szczęście cały czas się śmiała, także spoko).
  • 15
@InterferonAlfa_STG: jeśli blisko to ok 1m to sorry.
inny przykład: kiedyś wszedłem do sklepu bez maseczki i też starszy gość zwrócił mi uwagę i normalnie założyłem maseczkę bez problemu, też staram się dostosować do nowych zasad, ale bez przesady, żeby we wszystkim się zgadzać PS. jak kiedyś będziesz sam robił zakupy w sklepie, a nie tylko mamusia ci kupowała to zobaczysz jak to wygląda w praktyce
@InterferonAlfa_STG: po pierwsze primo: naucz się czytać ze zrozumieniem, bo to on wyskoczył do mnie!
po drugie primo: jak każdy w życiu nie raz już miałem dziwne sytuacje i z większości staram się wychodzić łagodnie, bo nie chce mi się po prostu kłócić z głupotą, ale jak słyszę od starych ludzi "porady" typu: czemu nie masz maseczki na nosie tylko ustach albo niech się Pan odsunie 1,5m to różnie reaguje tj.