Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, po takim zakończeniu to już nie mam ochoty na dodatki...

Bo co #!$%@??! Bo nie chciałem kraść koni dla jakichś objezdnych brudasów? xD Bo stwierdziłem, że to niezbyt dobry pomysł rozjebywać labo avallacha, gdzie się #!$%@?śmy incognito? xD Co tam jeszcze było? Z filippą i margaryną to po prostu byłem ciekawski, ot cała historia. To jest #!$%@? żart.

Powie mi ktoś co z Triss jeżeli ją wybrałem? Nic #!$%@? nawet słowem nie raczyli wspomnieć w tym #!$%@? zakończeniu. Romans jak sam #!$%@?, 3 dialogi na krzyż i jedna seks scenka xD

A tak mi się podobała ta gra, no i #!$%@? (°°

#wiedzmin3
  • 11
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Kiedyś już pisałam, aby się tym nie przejmować bo wybory co do zakończenia historii Ciri są z dupy. XD

Niby mamy traktować ją jako dorosłą i odpowiedzialną, a wybory głównie polegają na tym aby pozwalać na jej fochy i nagłe emocjonalne #!$%@?, bez żadnej chłodnej kalkulacji z jej strony, której fach wiedźmiński przecież wymaga. Sytuacji gdzie faktycznie jak dobry wybór mamy traktowanie jej jak dorosłą są bodajże dwie -
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: miałeś zakończenie gry, w którym
!ciri nie wróciła?

A o Triss powinna być wzmianka na sam koniec, jak Jaskier opowiada co się na świecie dzieje po całej akcji.
  • Odpowiedz
@bro_: dokładnie to. O Triss ani o Yen nie było żadnej wzmianki w tej animacji na końcu, null, nic, zero, dlatego jestem taki rozczarowany. Śmierć Ciri boli, ale nie to jest najgorsze.

Najgorsze jest to, że Geralt został sam jak palec.
Cięzko jest nawet kminić czy te przenosiny do ruin Kaer Morhen to typowo techniczny zabieg, żeby grać w dodatki, a Geralt umarł na bagnach pogrążony w rozpaczy, czy jednak
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Widzisz właśnie o tej pustce ci wspomniałem wcześniej xD. O ile uważam, że redzi zrobili świetną grę to jak widać takie zakończenia dość przykre muszą być. Wiedźmin to nie jest ten typ gier gdzie na końcu kończymy przygodę ratując cały świat, zdobywamy tabun kobiet i kasę. Ten świat od początku został zaprojektowany czarno biały, mroczny, zimny i bezwzględny dlatego te zakończenia są po prostu meh.

Co do wyborów niektóre
  • Odpowiedz