Wpis z mikrobloga

Hej wykopki,
Zwracam się do tych, którzy szukali stażu lub są na nim. Ile wypraca wam firma, w której stażujecie? + Jaki wymiar i braża?

Aktualnie szukam czegoś dla siebie, ale za darmo/półdarmo nie da rady utrzymuję się sam i wiem, że za mniej niz 2000 netto nie pociągnę. Student przed lvl 26.

P.s. Mam na myśli prywatny staż, z urzędu pracy są stałe stawki i każdy może je sprawdzic w necie.

#staz #praca #szukampracy #staze
  • 8
@taktoto: mam prace dobrze płatną, ale jednocześnie #!$%@?ą bo nic z niej nie wyniosę. Potrzebuje doświadczenia w branży, w którzej chce pracować. Bez doświadczenia mnie nie przyjmą tam, gdzie zamierzam pracować w przyszłości. Tak działają staże.
@Tjomnyj No to poszukaj "stażu" za minimalną

Szczerze, to ci powiem, że mało komu teraz chce się bawić w stażystów, bo masa ludzi pracuje zdalnie. Dopóki siedzieli w biurze, to sue jeszcze chciało a teraz lepiej sobie odpalić pasjansa albo zrobić obiad.
@taktoto: jasne czaje, chodzi o to, że zwykle nie podają konkretnie ile tylko "staż płatny" i chcę się zorienotwać ile faktycznie ludzie dostają za staże żeby mieć jakieś rozeznanie na ile się zgodzić, ile oczekiwać.

Że sytuacja jest jaka jest to trudno to nie znaczy, że nie warto próbować. Wole sobie skrobnąc cv, zamiast grać w pająka, wiele wysiłku to nie kosztuje