Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Shyvana: @Drobna: @KaWuSia89: Wy też. Dlaczego odrzucacie typa po lewej kompletnie BEZ ŻADNEJ informacji o gościu? Pomijając to że kłamiecie to odrzucanie gościa po wyglądzie (gorszym czy lepszym) też podpisuje się pod czarną pigułkę.

Swoją drogą - dlaczego boicie się przyznać do prawdy? Prawdą jest to że w pierwszej godzinie spotkania się z tym "zimnym draniem" opieprzyłybyście mu berło z połykiem, a temu "dobremu mężowi" po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shyvana: @Drobna: @KaWuSia89: Wy też. Dlaczego odrzucacie typa po lewej kompletnie BEZ ŻADNEJ informacji o gościu? Pomijając to że kłamiecie to odrzucanie gościa po wyglądzie (gorszym czy lepszym) też podpisuje się pod czarną pigułkę.


@AbZu_Raymond:

Nie wiem, bo to wykop, zdjecie ze stocka i żartobliwy wpis? XD
  • Odpowiedz
Ja np nie rozumiem kompletnie, jak tylko na podstawie wyglądu można ocenić kogokolwiek. Dlatego wszelkie aplikacje randkowe sa nie dla mnie. Liczy się bardziej mowa ciała, sposób mówienia, uśmiech itd. Dla mnie osobiscie ważny jest sposób mówienia i tembr głosu. Facet moze byc mega przystojny, ale jak mówi głupio, używa prymitywnego słownictwa jest stracony. Ale to ja. Inne kobiety mogą mieć inne priorytety. A, niżsi faceci lepiej się ruszają i lepiej tańczą,
  • Odpowiedz