Wpis z mikrobloga

xDDD jak sie normicki miękki klusek zesrał pisząc że przegrywy to ameby z niskim IQ i dlatego przegrywają

A jak dałem 1 szybki argument który zamknął mu mordę to usunął moją wypowiedź xDDD

bk z takiego plebsu, szkoda mi go troche bo jest tak bezradny i głupi że nawet nie potrafił jakoś zręcznie wyjść z tej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #bekazpodludzi #bekazwykopkow
  • 5
@regal20: Typ sie zesrał że przegrywy są idiotami z niskim IQ niezaradnymi i dlatego przegrywają, jako tych inteligentniejszych i zaradniejszych podał przykład sebixów bo uwaga "pracują i roochają" xDDD Tak jak by istniała jakakolwiek korelacja ¯\(ツ)_/¯ Dalej to tam płakał że sebixy takie zaradne życiowo itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To wyśmiałem małpiarza że dobry jest skoro potrafi określić IQ nie pojedyńczej osoby nawet ale całej
@ArmageddonsBlade: Mógłbym podać przykłady ludzi ze sporym dorobkiem naukowym o współczynniku IQ wyższym niż suma IQ całej jego rodziny którzy żyli jak beje ale normik dzban i tak wie lepiej xDDD

Bawią mnie takie klauny jak on, te wnioski totalnie z dupy nie potwierdzone niczym i jednoczesne wyśmiewanie blackpilla który zawiera tezy poparte badaniami naukowymi ¯\(ツ)_/¯

No ale to wykop, czego oczekiwać ¯\
(ツ)_/¯