Wpis z mikrobloga

Mirki, polecicie jakąś platformę do inwestowania w fundusze? Zastanawiam się obecnie nad kupfundusz.pl i właśnie pytanie, czy znacie tę stronę? Jakieś opinie?

Założyłam wcześniej konto na skarbiec24, niestety od początku stycznia cały czas moje opłaty czekają na realizację, jedna została zwrócona. Kontaktu brak.

Ewentualnie czy możecie polecić dobrą, wiarygodną stronę do inwestowania?

#fundusze #funduszeinwestycyjne #inwestycje #inwestowanie
  • 7
@emkao06: fundusze maja zbyt wysokie koszty. Polecam zapoznac sie z tematem etf. Koszty zdecydowanie nizsze, dzięki czemu wieksza stopa zwrotu. Ryzyko tych instrumentów jest porównywalne
@emkao06 ja mam w bossa.pl . Ogólnie ok można założyć dodatkowo rachunek maklerski normalny lub ile/ikze. Jedyny minus to interfejs wyglądający jak z lat 90. Kupfundusz może mieć bogatsze mozliwosci
@Gerwazy_: prowizja maklerska i tak bedzie zawsze nizsza niz wszystkie prowizje na funduszach.

Zrobilem ten blad 6 lat temu jak bralem hipoteke. Dali lepsze warunki jak dokupilem fundusz. Przez 6 lat odkladam 3600 rocznie i pomimo tego, ze fundusz osiaga wyniki dodatnie to ja jestem na minusie :D Glupi bylem wtedy

W grudniu pierwszy raz wplacalem na IKE i wybor padl na etf w mbanku. Wrzucilem okolo 15k i po miesiacu