Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirosławy od #motoryzacja, nie mam konta, a chciałem o coś zapytać.
Otóż przymierzam się powoli do kupna #pierwsze4kola, ale nie bardzo znam się na autach. Co moglibyście polecić? Budżet nie jest sztywny, nie ma tragedii i przeglądając różne auta to podoba mi się parę i między innymi są to te słynne stare klasy premium (choć nie tylko), nic nie poradzę - no musi mi się jednak samochód podobać XD.
Jakie są plusy i minusy owych pojazdów z waszego doświadczenia jeśli mieliście styczność?
Myślałem np nad:
- clk, ale podobno duży problem jest z blachą (że rdza)
- e46 coupe
- e90/92 coupe
- volvo c70 (to starsze)
- volvo s80
- w203
- audi a6c6
- e60
Czy cokolwiek z tego jest sens brać jako pierwszy wóz? Ekonomia ekonomią, o to się tak bardzo nie martwię, ale jak mówię no ważne jest dla mnie żeby autko jednak mi się podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#motoryzacja #samochod #samochody #auto #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603d70ebada392000b186aa6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: też uważam że na pierwsze parę miesięcy spoko wziąć jakiegoś może nie gruza, ale coś stosunkowo taniego, prostego, czego nie będzie żal i "dotrzeć" się trochę na drodze, plus prostsze auto też inaczej się czuje i na pewno nie zaszkodzi pojeździć takim, wyczuć 100% jego skromnych możliwości. A później bierz Beemkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)