Wpis z mikrobloga

#swiatlowod #internet #netia #kiciochpyta

jakie teraz są stawki? te cwaniaki każą do siebie dzwonić, nie chcą wysłać oferty na maila. jak przycisnąłem to zaoferowali "umowa na 24 miesiące, internet 150 Mbit/s za 110,00 zł brutto, lub 500 Mbit/s za 115,00 zł brutto", co jest gorszą ofertą niż 300 Mbit/s + telefon komórkowy za 99,99 (co ciekawe po przeniesieniu telefonu do innej sieci, okazało się, że za telefon płaciłem 0,09 miesięcznie xD bo o tyle ma cena spaść - jakbym wiedział to bym chyba został).

Będę musiał do tych niekompetentnych wyłudzaczy zadzwonić, ale nie wiem czego żądać.
  • 9
@krzywy_kanister: ja mam netii światłowód i chce przedłużyć umowę.

netia ma tu światłowód i miedź, oragne miedź.

t-mobile, inea, orange nie oferują światłowodu na tej lokalizcji, a plus pokazuje że ofera "max 20 mbit bez limitu transferu" więc zakładam że po miedźi, nie lte.
@mateopoznan: Mysle, ze to jakis balagan, ewentualnie nie uzupelnili dokumentacji. Tak jak Ci opisalem, Plus nie ma wlasnej miedzi czy swiatlowodu dla osob prywatnych (dla firm to co innego), oni korzystaja z zasobow Netii, moze trzeba ich bardziej przycisnac, ze Netia ma zasieg a wolisz umowe w Plusie, ewentualnie dalej walczyc z Netia.