Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kornowski: gość na numerze jeden co grał z nim to praktycznie gra od zawsze w teleturniejach - pierwsza osoba w historii co u siwego wygrała 125k, gość na dwójce niedawno był u Babiarza w VB
@czteroch: Bezpośrednich dowodów nie ma, ale z dowodów pośrednich wynika, że z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością wiedział.
@niedosolonyMakaron: Po programie wypytywał mnie o to czym zajmuje się analityk finansowy, ja mu tak opacznie tłumaczyłem, że w końcu stwierdził, że i tak nic nie rozumie :D
@Emprzem: Kosmetyki (9 opakowań), zaproszenie na 5-dniowy wyjazd do Gołębiewskiego i zegarek
@kornowski: Przed programem zdążyłem porozmawiać tylko z dwójką graczy (2 i
@Jesper_Stromblad: po pierwsze gratulacje - to był dobry odcinek :) Pytania:

- wiesz już czy się dostałeś do WF (skoro tak wcześnie nagrywali to już powinno być nagranie do WF chyba)
- jeśli się dostałeś - możesz to powiedzieć, czy złamiesz tajemnicę?
- (w nawiązaniu do pyt. wyżej) podpisujecie jakieś klauzule poufności? Możesz powiedzieć np. mamie, dziewczynie, chłopakowi ( ͡° ͜ʖ ͡°), że wygrałeś odcinek?
- byłeś
@SebaD86: Nie mogę powiedzieć czy się dostałem, przed programem podpisywaliśmy papiery.
W Gołębiewskim nie byłem, wg zaproszenia najwcześniej mógłbym tam być w kwietniu.
Nie czuję się Dawidem, pan nr 1 źle trafił na pytania, więc w finale miałem prostą drogę.
Nie, pani Sylwia jest w studio tylko wtedy, kiedy rozdaje nagrody, a przed programem w ogóle jej nie widziałem.
Tak, ma manierę podobną jak pokazuje w telewizji, ale jest trochę bardziej