Wpis z mikrobloga

Dostałem dzisiaj telefon z elite blockchain group czy jakoś tak , ze mam btc u nich na platformie, żeby wypłacić muszę pobrać jakiś program i podać kod, żeby mogli mi to wypłacić, scam jak cholera, ale musieli zainwestować w dane bo znali moje imię i nazwisko.

#gielda #btc #bitcoin
  • 18
  • Odpowiedz
Widzę ostatnio to popularne - właśnie kilka minut temu miałam od nich telefon. Ukrainiec nie mógł mi wytłumaczyć skąd niby mam tam konto, a jak powiedziałam że nie będę nic wypłacać to prawie na mnie zaczął krzyczeć że niby dlaczego i że i tak będę musiała podatek od tego zapłacić.
  • Odpowiedz
Właśnie do mnie zadzwonili, że niby też kiedyś założyłem tam konto (oczywiście to nieprawda) i że mam na nim środki i co mają z nim zrobić. Spytałem wprost gościa (wschodni akcent) skąd ukradli moje dane (!!!), ale ciągle bredził, że założyłem tak konto i mam na nim kasę. Centrale mają podobno w Bułgarii, a oddział w W-wie na Al. Niepodległości 128 IIIp., dzwonił z numeru: 22 123-11-44.
  • Odpowiedz
+48 22 123 11 81
Ewa Nowacka
podmiot podpisujący: eliteblockchaingroup-com.20150623.gappssmtp.com
Total estimated profit/Kwota wygenerowanego zysku: 8,23BTC
Customer profit/Zysk konsumenta: 0.19938386 BTC
Customer procent/Odsetek konsumencki: 3,16%
Po ukończeniu handlu automatycznego w dniu 05/03/2021 został wygenerowany zysk w wysokości 8.23BTC w algorytmie systemowym grupy handlowej CFDMarket. W nawiązaniu do tej wiadomości informuje Pana o próbie kontaktu telefonicznego w sprawie wypłaty lub reinwestycji środków w wysokości 3.16% zgodnie z zaakceptowanego przez Pana regulaminu na stronie
  • Odpowiedz
Witam,

Teraz to nawet się polepszyli bo wynajęli POLAKÓW ( +48 81 450 31 08) idą w zaparte.

Jestem ciekawe czy nie przypadkiem wyciek do operatorów GSM ... mhhh....

takie dodatkowe spostrzeżenia:
1 .Mail: support@eliteblockchaingroup.com - to ściema (lub zablokowany) nie można nawet usunąć konta.

2 .Address w "Contact us" jest inny niż to co jest na MAPIE zaznaczone :) :D ​

1592 Sofia City, Sofia District; Metropolitan #!$%@?, Iskar Region, R.
  • Odpowiedz