Wpis z mikrobloga

@widmo82: To jedna z tych spółek którą kupujesz z myślą "tyle czekałem aż się skorekci, nie doczekałem się więc z bólem kupię trochę na górce, najwyżej potem się uśredni" a potem z jednej strony wkurzasz się że wziąłeś za mało ale jednak też cieszysz że wziąłeś cokolwiek :D . Kupowałem "na górce" po 7.8 ale wiem że są tu Mireczki którzy siedzą od pułapu 4-5.
@poznaniak:

Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 2 lutego, podwyższyli cenę docelową akcji Asbisu do 13,8 zł z 10,8 zł, podtrzymując rekomendację na poziomie "kupuj". Raport wydano przy kursie 8 zł. Na poniedziałkowym zamknięciu papiery wyceniono na 8,85 zł.


Analitycy biorąc pod uwagę m.in drugie podwyższenie prognozy zysku netto przez spółkę w 2020 roku, solidne wyniki w trzech kw. ubiegłego roku oraz ich przewidywania dotyczące wyników na 4 kw. 2020 roku,
@widmo82: 13.8zl to będzie spokojnie w marcu. Jeśli ogłoszą prognozy na 2021 na podstawie wyników ze swietnego stycznia, lutego(co juz wielektrotnie wspominali) + podadzą ile będzie wynosić rekordowa dywidena w histori spółki to nie widze innej opcji.
@widmo82: jedyny minus jest taki ze drugi kwartał jest zazwyczaj najtrudniejszy dla tej spółki ale rosnąć powinno na bazie dywidendy i wyników za pierwsze trzy miesiace także nic tylko patrzeć jak będzie rosnąć <3 spotykamy sie widmo82 na 20 zł :D