Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gobi12: no ja tego jednego podejrzewałem już od początku, że tak skończy. Mam jeszcze w siewniku zapas na szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lepy porozwieszane, zastanawiałem się nad jakimś preparatem do ziemi, ale obawiam się, że sadzonki mogą być za słabe i tego nie przetrwać. Więc na razie zostanę przy lepach chyba
@ArekJ: Praktycznie żadne chemiczne nie będą skuteczne na larwy ziemiórek. Możesz próbować nicieniami na ziemiórki (jest taki środek biologiczny), ale to zależy ile tego masz, bo tanio to on nie wychodzi przy większych ilościach.
@gobi12: A ja do tej pory nie dałem rady wysiać i już chyba olewam. Mam tyle suszonych z tego roku, że nie chce minusie teraz na ostatnią chwilę a potem we wrześniu bać się czy dojrzeją wszystkie.
@novyr9: No na superhoty rzeczywiście już za późno. Annuumy można spokojnie siać jeszcze :) Ale jak coś to Cię najwyżej w maju jakąś sadzonką poratuję :P
@gobi12: Haha, za to kocham mirko :) Moja lepsza połowa śmieje się, że przy okazji oszczędzę jezioro wody, bo i pomidorków nie zamierzam siać. A pomidorki zjadały w tych upałach po 3l wody dziennie, na klasyczną balkonową doniczkę ^^