Wpis z mikrobloga

@ksiak: W starym wypierdzianym pasku, w biednej wersji comfortline, mam: Bixenon, tempomat, multifunkcynja kierownice, 4 el. szyby, climatronic, spryski reflektorow. Mówimy o starym 20 letnim gruzie i nie jest to żaden highline ani nic.
PS. Wszystko działa :)
Oj, szkoda że nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości to co napisałeś :/


@piwakk: Jednak ma. W B5 i B5.5 nie było żadnych FSI i TFSI, do edukuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak się składa, że mam benzynę i nie mam z nią żadnych problemów.
Dla porównania miałem nową Toyotę z 2.2 D4D w której pierścienie tłokowe padły po 40 tys. km, przeszła trzy wymiany pierścieni tłokowych
@dzapanisko: No nie było, ale czy ja mówię o starym, wypierdzianym pasku? xD

Rusz mózgównicą czasami. Megane 3 - produkowane od 2008 do 2016 roku. Czyli TSI. Na początku to było gówno jakich mało.
@piwakk: No było, dużo benzyn z bezpośrednim wtryskiem, to syf do tej pory. To nie jest tak, że tylko w VW był problem, poczytaj sobie.
Zresztą Mtsubishi, które samo wymyśliło i wprowadziło bezpośredni wtrysk, później z niego się wycofywało, bo był awaryjny.
@dzapanisko: No a poczytaj o 2.0 Tce w Renault. Jeden z najlepszych silników ;)

Problem z elektroniką? Ok, ale w starszych autach z początku 2000 roku. Akurat okres 08-12/13 to Renault > VW, jeśli chodzi o kompakt. No chyba, że weźmiemy Golfa 1.6 102 KM, ale litości... To nie jedzie.
No chyba, że weźmiemy Golfa 1.6 102 KM, ale litości... To nie jedzie.


@piwakk: Nie dla każdego priorytetem jest #!$%@?. Poza tym w golfie montowali jeszcze 2.0 115, 1.8T, solidne silniki, ale to zręcznie przemilczałeś.
Renault i najlepsze silniki, widać w F1, gdzie padały na potęgę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem z elektroniką? Ok, ale w starszych autach z początku 2000 roku


Jedno słowo: TALISMAN. Dziekuję.
@dzapanisko: Nie mówie o #!$%@?, tylko życzę powodzenia w wyprzedzaniu na krajówce z silnikiem 100KM bez turbo.

2.0 115 jest bardzo mało. A 1.8 tsi to były dobre dopiero po jakoś 14/15 roku. Więc o czym mu tu mówimy.
A 1.8 tsi to były dobre dopiero po jakoś 14/15 roku. Więc o czym mu tu mówimy.


@piwakk: Jakie TSI? Człowieku! 1.8 TURBO na WIELOPUNKCIE. Nie masz pojęcie co montowali w VW.
Nie każdy jeździ w trasy. 100km aż nadto do miasta. Ja miałem Civica 1.4 90km i dawałem radę w trasie, także i 100km golfa sobie poradzi, jak ktoś wie co robi.

A talisman? ( ͡° ͜ʖ ͡
@dzapanisko: Czy ty dalej nie rozumiesz co ja do ciebie pisze? Nie piszę o starych, zajechanych vw z lat 2000.

Wiem, że w Golfie 4 było 1.8T, ale nie mówię o 20 letnich autach...
Mówię o autach z podobnej produkcji co megane 3. POWTARZAM. ROCZNIK 2008-2016.
@dzapanisko: No jakbym z debilem rozmawiał. Napisałem na start. Mówię o konkurencji megane 3. Lata takie i takie.

Golf 6 idealnie produkowany jak megane. Ma 1.6 102 km. Ma też silniki TSI, które są gówniane w tamtym okresie.

W tym samym czasie jest megane, które ma w miarę dobrę 1.4 Tce i bardzo dobre 2.0 Tce.