Wpis z mikrobloga

Witamy z @Czarnoksieznik na otwarciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj pierwszy z czterech odcinków zapoznawczo-eliminacyjnych gitarowego konkursu coverowego. Kto powinien zagrać w głównym składzie tej prestiżowej imprezy muzycznej? Głosujcie plusami w komentarzach, macie na to 48 godzin. W razie wątpliwości możecie oddać więcej, niż jeden głos. Do kolejnego etapu zabawy przejdzie czwórka najlepszych.

Zawodnicy dostali do zagrania cover utworu My Mother Told Me z serialu Wikingowie.

Jeżeli ktoś chce obserwować, co tu się będzie działo, to zapraszamy do tagu #mirkoguitarwars. Po raz ostatni spamuję w tagu #mirkoshredwars - to nie będzie konkurs szredowy.
Dzięki @panato za pomoc :)

#gitara #gitaraelektryczna #gitarabasowa #gitaraakustyczna #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #muzyka
dinkum - Witamy z @Czarnoksieznik na otwarciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj pierwszy z czter...
  • 67
@kot_frotka super nagranie, świetne gitary, jedynie mi ta stopa nie pasuje, ale reszta rewalacja!
@LeftShift, brawa za odwagę za śpiew!
@msnrc, ale profeska, mega wykonanie, jak dobry metalowy kawałek!
@Morski_wedrowiec, świetnie oddany mroczny klimat utworu i Wikingów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poziom dosyć wysoki, widzę że mogłem poświęcić więcej czasu i nagrać więcej ścieżek, na pewno lepiej by to wyglądało, bo poszedłem trochę za bardzo
@jacekbe szkoda, że musisz odpaść :( Nie oddalaj się za bardzo, może któreś z kolejnych zadań w konkursie będzie Ci bardziej odpowiadało. Chętnie opublikujemy kolejny Twój cover w odpowiednim odcinku poza konkursem, bez głosowania.
No i w kolejnej rundzie ci, którzy odpadli będą mieli szansę powrotu jako lucky loserzy.

@kot_frotka, @LeftShift, @msnrc, @Morski_wedrowiec - upiekło się Wam tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) przechodzicie dalej.