Wpis z mikrobloga

Zawodnicy UFC typują Błachowicz vs Adesanya

Jest 8 części, obejrzałem 6 i tak mniej więcej to ponad 50 zawodników obstawia Israela - prawie wszyscy zdecydowanie, 1-2 stawia na Błachowicza i 1-2 się waha

Generalnie wszyscy mówią, że jest za szybki, za dobry technicznie, nie da się trafić i ogra Jana na punkty, ewentualnie skończy pod koniec. Myślę, że pierwsza runda to będzie ocena szybkości i jak Janek zobaczy, że w stójcie nie ma co szukać to pójdzie po nogi i będzie go próbował kończyć w parterze. W każdym razie mam nadzieję, że tam dobra taktyka jest wymóżdżona bo na pewno na Adesanye nie może iść tak jak na pozostałych

#legendarypolishpower ( )

#mma #sportywalki #ufc #ksw
cieliczka - Zawodnicy UFC typują Błachowicz vs Adesanya

Jest 8 części, obejrzałem ...
  • 6
@cieliczka: Reyes też miał być szybki i miał obskoczyć Janka, ale zesrał się bo wystraszył się siły ciosu. Jak Jano w pierwszej rundzie trafi trochę tą swoją nogą konia Izziego to myślę, że będzie można zostać w stójce i szukać wtedy okazji do skończenia. Chyba tylko naruszony Adensaya będzie do ubicia, no, chyba, że popełni jakiś błąd.

Parter jak najbardziej jako opcja. Jaram się ostro! ( ͡° ͜ʖ ͡
@cieliczka: Israel zdominował swoją dywizję i sprawił że przeciwnicy którzy byli typowani na zwycięzców wyglądali przy nim jak dzieci we mgle, nic dziwnego że prawie wszyscy na niego stawiają, ale ja myślę że popełniają błąd poznawczy, status "nieuchwytnego" wyrobił sobie prawie w całości w swojej wadze (oprócz paru walk kickboxerskich) gdzie zazwyczaj miał bardzo dużą przewagę zasięgu/wzrostu, w przypadku Janka sytuacja będzie inna,. Janek przegrał parę walk więc zawodnicy widzą go
@cieliczka: Zgadzam się, że narracja jest mocno niekorzystna. Zbyt przytłaczająca jak na realia i zbudowano zbyt mocnego faworyta.
Jeszcze jest ten jeden filmik, gdzie wypowiada się kilka osób, których w tamtych 6 partach brakowało, min. Kolba, który trzyma za Janem :D
Seee - @cieliczka: Zgadzam się, że narracja jest mocno niekorzystna. Zbyt przytłaczaj...
@cieliczka: niech Janek wygra jeżeli chce tą upragnioną walkę z bones, w przeciwnym wypadku Izrael powoli będzie się przenosił do ciężkiej jak już bones zdobędzie pas w nowej kategorii to zrobią walkę wszechczasów między dwoma murzynami