Wpis z mikrobloga

Powiem jedno, ten naród to jakiś zidiocony w większości.
Oglądam różne vlogi na yt podróżnicze i kanały mają po 15 tysi, 20 tysi subskrypcji, a taki menel ma 45 czy Suchodolski miał ponad 100 tysi.
Widać tutaj jaki ten naród jest debilny bo bardziej ich interesuje życie meneli niż jak świat wygląda i jak sobie można życie zorganizować.
Oczywiście zaraz ktoś powie że się interesuje Szkolną, no ok ale nie nabijam wyświetleń, nie subskrybuje żadnego z pasożytów i nie wysyłam donejtów więc ode mnie grosza nie dostali i nie dostaną.
Dziękuję za wypowiedź.
#kononowicz
  • 24
@Indiano: rozumiem to ale no jest różnica, są naprawdę fajne vlogi podróżnicze gdzie ktoś chodzi z kamerą coś nagrywa na przykład w Afryce, pokazuje życie ludzi itd. Do tego poświęca czas żeby film miał sens czyli montuje i ma 15 tysi subskrypcji, a taki menel co chodzi po Suwałkach i pi.rdoli bzdury ma 45 tysięcy subskrypcji, pomijam czy kupione czy nie ale u menela stale rosło od początku, więc możliwe że
@Scybulko: no ja wiem na czym nabił, ale nawet. Dziwi mnie że bardziej wartościowe rzeczy mają mniej subskrypcji niż taki menel najgorszego sortu gdzie jego filmiki to ściek jutubowy.
@Indiano: rozumiem że wyświetlenia ważniejsze ale jeśli ktoś ogląda na telefonie i ma zasubskrybowany kanał menela no to przecież każdy nowy film mu się wyświetla, ja jak by mnie coś nie interesowało to bym odsubskrybował.
@dizel81: Ale to nie chodzi głównie o to, że ludzie chcą rozrywki albo czegoś, przy czym nie będą musieli myśleć? Co z tego, że jakiś kanał o tematyce modelarskiej będzie miał 20 tys. subskrybcji, skoro większości ludzi to nie interesuje, a widzowie tego kanału to zwykle osoby związane z tym hobby. Mexicano i Struś mają subskrybcje że względu na dawne akcje, a największe wyświetlenia są z dymów, gdzie coś się dzieje
@LilJ00r: @farara: ale mi chodzi o sam wkład, ludzie montują i naprawdę robią dobrą robotę bo widać że to dobrze zmontowane i ciekawe, a taki menel chodzi po Suwałkach, p.erdoli jakieś smuty, montować nic nie musi bo wgra gniota z telefonu ze swego smętnego p.erdolenia i ma więcej subów niż ludzie którzy się starają.
@dizel81: wiesz co nie powiem ci dlaczego ogladam menela i szkolna ale wierz mi jest w tym jakis sens i nawet element nostalgiczno podrozniczy XD
jakims cudem np menel przebywa w miejscach gdzie ja bywalem ze 20 lat temu xD
takze ja jestem usprawiedliwiony