Wpis z mikrobloga

Lubisz OOSTRRRY #czarnyhumor? Zapulsuj ten wpis a będę rozsyłać na PW kompilacje co jakiś czas.

coś pokroju jak zarypali gościa z Brazylii kilofem na żywca prosto w oko a potem resztę czaski i sama miazga. ALBO nafaszerowali gościa prochami, obcięli ręce i nogi na żywca a potem go nimi zatłukli, ot ironia losu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracam z bana więc będę rozsyłać przez PW jak się michałkowi i steckiej nie podobają takie treści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #humorobrazkowy #humor #heheszki
CarlVonVogel - Lubisz OOSTRRRY #czarnyhumor? Zapulsuj ten wpis a będę rozsyłać na PW ...

źródło: comment_1614443409ssvAxCZ0TJMAjFSWsaVsam.jpg

Pobierz
  • 26
@barto: już raz bana dostałem, wykop to ściek dla mnie ale lubię ludzi - przynajmniej niektórych stąd i tylko na nich mi zależy. Zresztą to nie pierwszy ban więc rybka. Poza tym niejedno IP mam w domu a kupić kartę SIM na menela to maaaarne zabezpieczenie więc... czy mam coś do stracenia? Pomyśl ( ͡º ͜ʖ͡º)
@CarlVonVogel jak lubisz oglądać takie filmiki to pokaż je bagietom i pochwal się gdzie je zdobywasz. Moze znahdą też inne materialy ktore uważasz za smieszne ? Takie wkrętki to możesz dawać twojej starej pałko. Zresztą co im powiesz ? Proszę Pana a on mi napisał bym się wychuśtał .... idź się popłacz ludzka #!$%@?.
@ZbawcaMirko: zresztą na każdy segment rynku jest popyt a popyt nie lubi próżni. Więc takie filmiki też nadawcę znajdą co widać po plusach.

Załóż że jest możliwość wszczepów i masz możliwość poczuć jak ktoś umiera - i ludzie będą płacić grubby hajs na czarnym rynku za takie "przyjemności" ( ͡º ͜ʖ͡º)