Wpis z mikrobloga

Dzień dobry po raz 214! :-)

Przygotowałem dla Was kolejną porcję gamingowych newsów. Obejrzeć je można na tubie, albo - skrót - przeczytać poniżej. Zapraszam! :)

Tag do czarnolisto: #gpt

A oto newsy:

- Diablo 2: Ressurected zapowiedziane. Gra ma być remasterem/re-skinem klasyka przeniesionym niemalże w nienaruszonym stanie. A to co zostało naruszone to rzeczy wpływające na jakość życia graczy - jak połączona skrytka dla wszystkich postaci oraz zwiększona jej pojemność.

- Sony na swoim pokazie State of Play zaprezentowało wiele nowości! Między innymi: Final Fantasy 7 Remake: Intergrade, Sifu od twórców Absolver, Solar Ash, Oddworld: Soulstorm, cudnie wyglądaje Kena: Bridge of Spirits, czy Returnal. A premiery tych gier - całkiem niedługo (dwie - w kwietniu!)

- Days Gone zmierza na PC! Co prawda jest jeszcze znana data premiery, ale wiadomo już jaki sprzęt jest wymagany do przyjemnjej rozgrywki. To kolejny exclusive Sony, który ląduje na poczciwych blaszakach.

- Totalnie z zaskoczenia ujęła mnie rozgrywka Project KATO, który ma być cyberpunowym Action RPG'iem z niesamowicie płynną rozgrywką. Jeżeli twórcy faktycznie zadbają o to, że rozgrywka będzie taka jak na tym wyciętym z kontekstu gameplayem - to jest na co czekać.

- Znowu Sony! Tym razem zapowiedź Playstation VR 2.0, które oferować ma większą rozdzielczość i pole widzenia. Poza tym nie powiedziano w sumie nic więcej. Pozostaje czekać - i to nie ktrótko, bo PSVR 2.0 w tym roku na pewno się nie pokaże.

- Stadia powoduje kolejne problemy. ID Software oraz Bungie otrzymali masowe pozwe o wprowadzanie klientów w błąd. Wygląda na to, że obie firmy na słowo uwierzyły co Stadia ma oferować, zaczeły reklamować swoje gry, a potem wyszło, że żadna z tych obietnic nie mogła zostać spełniona... ojooj!

- Żegnamy Anthem Najmłodsze dziecię BioWare własnie odchodzi w zapomnienie. Twórcy ogłosili, że nie będą już wspierać gry. Wiele lat produkcji i obiecanki Anthem 2.0 wylądowały w kiblu. Pozostaje czekać na informacje o wyciągnięciu wtyczek w serwerowniach i będzie już koniec.

- Czy Henry Cavil pracuje nad ekranizacją Mass Effect? Tak wychodzi ze zdjęcia, które opublikował. Co prawda tekst, który trzyma w ręce został z rozmysłem zamazany, ale redakcja Gier Online użyła oprogramowania do odszywrowania co tam na tym zdjęciu jest napisane. A jest napisane Reaper, Tali'Zorah, czy Rannoch.

- People Can Fly udostepnili wszystkim demo swojej najnowszej produkcji pod tytułem Outriders. Próbka jest dostępna zarówno na PC - na Steamie, jak i w sklepie Microsoftu i Sony. Zainteresowanie jest tak duże, że serwery nie wyrabiają - co dobrze wróży!

#zainteresowania #ciekawostki #gry
arkadikuss - Dzień dobry po raz 214! :-)

Przygotowałem dla Was kolejną porcję gami...