Wpis z mikrobloga

Zrozumcie, lewaki. Gdyby rząd nie kupił limuzyn za kilka milionów to spokojnie można zlikwidować PIT, z którego wpływy wynoszą 65 miliardów złotych. Wiadomo trzeba jeszcze inne wydatki uciąć. Jakie? Obejrzyjcie filmiki z doktorem Memcenem, milion razy o tym mówił. Gdzie są te filmiki? Nie mam czasu teraz szukać, ale wystarczy wpisać na YouTube.

#neuropa #konfederacja #bekazprawakow
  • 78
  • Odpowiedz
@tomekruslan

#!$%@? z nimi i ich populistycznymi hasełkami.


No pewnie, popierajmy tęczowych, bo co prawda nie wezmą czarnym ani grosza, ale przynajmniej jak z Julką sprejem narysujemy błyskawicę na 600-letnim zabytku to powiemy, że to w ramach walki z okupantem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel wszyscy są siebie warci. Przedstawiasz konfę jako jakąś cudowną alternatywę a to tacy sami populiści i konformiści jak lewary. Wymyślili sobie niszę, w której funkcjonują, obiecując naiwniakom krainę mlekiem i miodem płynącą jak tylko zlikwidują podatki i obetną zbędne wydatki. W rzeczywistości jedne podatki zastąpią drugimi a pieniądze z budżetu będą marnować na swoich kolegów i współwyznawców.
  • Odpowiedz
@tomekruslan gdybyś przeczytał to co pisałem, to wiedziałbyś że nie uważam ich za cudowną partię, która odmieni nasze losy. Natomiast uważam że są jedyną partią, która do realnej zmiany będzie dążyć. Reszta to gówno pokroju pisu czy razemków.
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel powtarzasz ich program jak mantrę a próbujesz udawać umiarkowanego sceptyka. Coś w stylu "nie popieram PiS, ale..." Konfa nie różni się od reszty partii niczym, oprócz inaczej brzmiących hasełek, które zapewniają im poparcie na umiarkowanym poziomie i bycie wieczną opozycją. Nie mieliby pojęcia co zrobić z władzą gdyby ją kiedykolwiek zdobyli.
  • Odpowiedz
Tu milion, tam dwa, tu pół bańki, tam 4 miliony. To wszystko razem się sumuje.


@Dakkar: tak długo dopóki nie będzie w podobnej skali co likwidacja pitu to nic nie warte jako polityka gospodarcza. Jakbyś dostał pizze i musiał zapłacić 30 zł to zbieranie na szybko groszy za kanapy jest przydatne tylko jeżeli masz ich 300. Przydadzą się jeżeli jest ich mniej, ale nie jako zapłata ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
No pewnie, popierajmy tęczowych, bo co prawda nie wezmą czarnym ani grosza, ale przynajmniej jak z Julką sprejem narysujemy błyskawicę na 600-letnim zabytku to powiemy, że to w ramach walki z okupantem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MojWlasciciel: No tak, jeżeli nie narodowy socjalizm to lgbt. Wole już błyskawice na murach kościoła niż państwa zakazującego pracy sędziom jeżeli nie są odpowiedniego wyznania albo spowalnianie gospodarki bo za dużo hindusów jeździ uber eat

Natomiast uważam że są jedyną partią, która
  • Odpowiedz
@suluf

No tak, jeżeli nie narodowy socjalizm to lgbt.


No tak, już konfa została partią nazistowską.
A potem się dziwicie że po wyzwaniu od nazisty i antysemity nie chcę mieć z wami nic
  • Odpowiedz
No tak, już konfa została partią nazistowską.

A potem się dziwicie że po wyzwaniu od nazisty i antysemity nie chcę mieć z wami nic wspólnego.


@MojWlasciciel: Przecież poglądy gospodarcze bosaka to narodowy socjalizm.

A na
  • Odpowiedz
@suluf

Przecież poglądy gospodarcze bosaka to narodowy socjalizm.


Kłamstwo. On dużo bliżej mu do ndeka. Bosak zawsze opowiadał się za inicjatywami oddolnymi deoligopolizującymi lokalne rynki. Akurat głuszego argumentu już znaleźć nie mogłeś.
Czasy kiedy działało "bo to nazisici!" już minęły - powinniście to
  • Odpowiedz
Czasy kiedy działało "bo to nazisici!" już minęły - powinniście to wiedzieć.


@MojWlasciciel: DLatego pisze o narodowym socjalizmie a nie o nazizmie, bo termin jest mocno emocjonalnie nacechowany

Te kościoły przetrwały wszystko łącznie z
  • Odpowiedz
@suluf

Wiesz jaka jest różnica ? Że byli u władzy i wiesz co możesz się spodziewać.


No właśnie dlatego tylko skończony głupek da się znowu na to nabrać xD
Znowu będą karuzele finansowe z udziałem rodziny premiera, znowu będzie łamanie wolności prasy i wstrzymywanie koncesji dla mediów opozycyjnych. Znowu prezydenci miast będą w zamian za mieszkania w preferencyjnych cenach wydawać pozwolenie na
  • Odpowiedz
No właśnie dlatego tylko skończony głupek da się znowu na to nabrać xD


@MojWlasciciel: Dlatego najlepiej głosować na kogoś kto przez przypadek w tym roku się znalazł nad progiem zamiast siedzieć w tej niszy gdzie dostajesz pieniądze i nie musisz chodzić do roboty.

Znowu będą karuzele finansowe z udziałem rodziny premiera, znowu będzie łamanie wolności prasy i wstrzymywanie koncesji dla mediów opozycyjnych. Znowu prezydenci miast będą w zamian za mieszkania w preferencyjnych cenach wydawać pozwolenie na budowę.

Znowu ustawy będą pisane w
  • Odpowiedz
  • 0
@MojWlasciciel

państwo w tym stanie nie jest w stanie przeprowadzić żadnej sensownej inwestycji.


Na pewno nie jest w stanie dopóki jest biedne i dziadowskie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suluf: Owszem mamy. Polska jest biurokratycznie przeregulowana pod każdym względem i w każdej statystyce czasu spędzonego na wypełnianiu papierków do urzędów wypadamy fatalnie.

Przede wszystkim nie dostanę rachunku za tą pizzę, bo nie będzie żadnego urzedasa, który ją sobie zamówi. O tym zdaje się, że zapominasz
  • Odpowiedz
Przede wszystkim nie dostanę rachunku za tą pizzę, bo nie będzie żadnego urzedasa, który ją sobie zamówi. O tym zdaje się, że zapominasz


@Dakkar: Powiem więcej, nie mam pojęcia o czym mówisz
  • Odpowiedz
Przede wszystkim nie dostanę rachunku za tą pizzę, bo nie będzie żadnego urzedasa, który ją sobie zamówi. O tym zdaje się, że zapominasz


@Dakkar: Tylko urzędnicy dostają rachunki ? I pewnie tylko polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nawet nie wnikając że nie ma się to, po za samą pizzą, nic do tego co ja napisałem
  • Odpowiedz