Wpis z mikrobloga

@uszaty_mirek: Odsubowałem dawno temu. Drewniaka szanuję za talent do opowiadania. Niestety to nie on prowadzi kanał ¯\_(ツ)_/¯ Odsubowałem gdy zobaczyłem miniaturkę filmu o Da Vincim, grazynacore jak nie wiem co. A zbierało się od dawna, bo pełno tematów było opowiedzianych "po łebkach" (pewnie przez złe napisanie odcinka) i skręcało mnie od nieśmiesznych żartów
johnkashtan - @uszatymirek: Odsubowałem dawno temu. Drewniaka szanuję za talent do op...

źródło: comment_1614429904r38qpyuwGMRNCmjXI61d1z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SmileJotPeGie: ja ostatnio trafiłem jeszcze na Historyczny Top, nazwa nieco złudna, ostatnie ich filmy bardzo ciekawie przygotowane. Dużo materiału bez zbędnych żartów jak w HBC. Na razie skupiają się na starożytności ale moim zdaniem warto sprawdzić kanał
Historyczny Top
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uszaty_mirek: to jest ten standup comedy central Polska? Ja #!$%@?ę, większego żenua w życiu nie widziałem, widownię chyba upijają do granicy przytomności i jeszcze płacą za śmiech
  • Odpowiedz
@uszaty_mirek: Jakby kogoś to intersowalo to ten kanał dostał pierwszą nagrodę wśród polskiego towarzystwa Mensa jako ,,najlepszy kanał YouTube". A wykopki twierdziły kiedyś, że to kanał dla debili z niskim IQ. Cóż..
  • Odpowiedz