Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@kidrys: @WielkiElektronig: ani whisky ani bourbon. Tenessee whiskey nie spelnia wynogu ilosci kukurydzy by uznac go bourbonem, a na gowno ktore beczki nie widzialo nie mowi sie whisky. Dlatego sami se wymyslili 'tennessee whiskey' zeby jakos te gowno barwione weglem sprzedac.
  • Odpowiedz
@kidrys @cybulion: Bourbon musi dojrzewac w Kentucky. Tego warunku Gentelman Jack nie spelnia. Poza tym sklada sie w 80% z kukurydzy, wiec zasade wiekszosci przechodzi. I jak #!$%@? barwione weglem? XD przeciez to jest whiskey filtrowana weglem a nie barwiona, ja #!$%@? xD takich bzdur jak tutaj dawno nie czytalem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wachatron: witam przedstawiciela Brown Forman polska.
Składa sie z 51% kukurydzy, cala wielka filtracja przez wegiel sluzy jedynie nadaniu koloru ( zeby jak jim beam nie sypac wiór do zbiornikow i nie barwic karmelem). Dojrzewac.... Jack daniels to #!$%@? dojrzewa chyba w statku plynac do europy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WielkiElektronig: a to juz twoja sprawa, mi smakuje czerwony jack daniels mimo iz wiem ze #!$%@? wykupili jedna z lepszych marek likieru, zabili marke i weszli w ich miejsce z ta marna podrobka.
  • Odpowiedz
@cybulion: pierwsze lepsze zrodlo z neta np. https://kukunawa.pl/i_JACK-DANIELS-GENTLEMAN-40--0-7L,4443

Podstawowy skład kwaśnego zacieru, używanego w destylarni w Lynchburgu do produkcji Tennesse whiskey, nie zmienił się od dekad. Został dokładnie opracowany i wyważony przez tamtejszych specjalistów. Składa się z 80% kukurydzy, 12% jęczmienia i 8% żyta. Smak słodkiej kukurydzy bilansuje żyto, które w dodatku dodaje wyczuwalnej pikanterii. Bazą amerykańskiego trunku jest woda wapienna z jaskini Cave Spring Hallow, położonej w pobliżu destylarni whiskey.
  • Odpowiedz