Wpis z mikrobloga

@PyraPrzeznaczenia golden rose, bell ma chyba jeden taki, avon (XD) miał takie właśnie roll ony, polecalabym niekoniecznie skupić się na takiej formie, bo łatwiej znaleźć olejek do ust w standardowej formie błyszczykowej i one dają super efekt mokrych ust, bell ma właśnie fajne takie o ile dobrze pamiętam
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: raczej u nich, w rossku nie kojarzę. Rossman kiedyś pamiętam że miał takie błyszczyki i one były z jakimś kwiatem w środku ale pewnie wycofane bo dawno nie widziałam :D
  • Odpowiedz
  • 5
@ProResHq ale w sephorze jak był to za 45 zł, Chryste :o

A zalando 33 zł ;_;

Ja to bym chciała takie gówienko, żeby sobie 17 razy na dzień z nudów usta smarować przy graniu w simsy (,)
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: aż sama poszukałam. Internety podpowiadają, że Lovely(w rossmanie są chyba tylko) ma olejek do ust z kulką, gdzie indziej opisany jako olejkowy błyszczyk. Dawno temu miało Wibo. Aż sama nabrałam ochoty na zakup

I możliwe, że jakaś mała drogeria będzie mieć produkty zapomniane przez świat
  • Odpowiedz
  • 2
@motokate
@wespazjan
Z opóźnieniem wołam. Zainteresowałam się wtedy tematem, miałam po drodze Golden Rose i tam był za parę złotych. Są różne wersje do wyboru, jakieś różne owocki, ja wybrałam jakiś różowy. Nie jest taki delikatny jak te sprzed lat, jest bardziej lepiący i bardziej zwarty, ale dobrze się trzyma, usta się świecą.
  • Odpowiedz
Miałam taki z kwiatami w środku z 15 lat temu, mój pierwszy błyszczyk. Wiecie czy dalej gdzieś są do kupienia poza Golden Rose? AliExpress nie ufam jeżeli chodzi o kosmetyki
  • Odpowiedz