Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najbrutalniejsze w #blackpill? Że tyczy to się również dzieci. Mały Krzyś będzie gorzej traktowany przez nauczycielkę od Oskarka, bo ma #!$%@? fhwr i negatywne canthal tilts.

Mieliście w podstawówce konkursy typu, że za coś dodatkowego dostawało się coś w rodzaju pucharka, gwiazdki albo komputerka i później kto miał najwięcej na koniec roku coś wygrywał? Przypomnijcie sobie kto był zawsze na pierwszym miejscu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 16
Mieliście w podstawówce konkursy typu, że za coś dodatkowego dostawało się coś w rodzaju pucharka, gwiazdki albo komputerka i później kto miał najwięcej na koniec roku coś wygrywał? Przypomnijcie sobie kto był zawsze na pierwszym miejscu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Towarzysz_Blackpill: O #!$%@? xD faktycznie tak było. Pierwsze miejsce zawsze przebojowy Oskarek, a z dziewczyn taka bondynka, typowa Julka xD

Ale to jest brutalne.
@Towarzysz_Blackpill: nie pamiętam zwykle, ale to w takim razie tyczy się też dziewczyn, bo ja zawsze przecietna z wygladu, nielubiana przez inne dzieci i nie wygrywałam żadnych nagród, jedynie za przeczytane książki w bibliotece, ale tam zawsze system zliczał.
@Towarzysz_Blackpill: Pamiętam jak będąc starszym dzieciakiem w podstawówce na wycieczce były w autokarze dwa przedszkolaki w tym samym wieku i gromada Karyn podniecała się mocno jednym z nich, wołały go często, zaczepiały, chciały mu coś ciągle pokazywać, a na drugiego nikt nie zwracał uwagi. Mając wtedy około 11lat było dla mnie oczywiste, że po prostu jeden wyglądał jak stereotypowe ładne dziecko z reklamy Kinder Czekolady, a drugi mając nieco pokraczną mordę
Mieliście w podstawówce konkursy typu, że za coś dodatkowego dostawało się coś w rodzaju pucharka, gwiazdki albo komputerka i później kto miał najwięcej na koniec roku coś wygrywał? Przypomnijcie sobie kto był zawsze na pierwszym miejscu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Towarzysz_Blackpill:

U mnie był w klasie taki wielki sportowiec, ile to on medali nie miał, jaki wysportowany a i przystojny, że wszystkie Julki do niego wzdychaly, kim