Wpis z mikrobloga

@team1212: Geneza mojej składanki jest top lista Czwórka (radia Euro) z 2009 roku. W niej był m.in. ten kawałek od Łąki Łan. Później, ale tylko do 2013, na stronie "Moje Polskie Radio" stacje internetowe "Alt+Synth+Pop", "Indie Rock", "Open'er festival". To były dobre kawałki, i czasy.
W 2009 również odkryłem świat poza mainstreamową muzyką z radia, w tym samym roku co przeprowadziłem się do Polski ( ʖ̯)
@rukh: No właśnie śmiem twierdzić, że Czwórka i tak jest jednym z lepszych wyborów z mainstremowych stacji radiowych. Nadal jestem tam w stanie znaleźć co jakiś czas fajne, mniej znane kawałki ;) Ze swojej strony polecam również audycje Pawła Orlikowskiego w Radiu Nowy Świat (wtorki i soboty). Sporo perełek byłem w stanie wyłapać i patrząc na twoją playlistę też byłbyś w stanie coś znaleźć dla siebie.
@team1212: Pod #altsynth , poniżej tego wpisu, jest kolejny rosyjski utwór. Tam jest link do rosyjskiej playlisty, skąd mam te 2 utwory. Jak na razie u Rosjan i Francuzów napotkałem na tego rodzaju Synthpop. Szukałem również u Włochów i Hiszpanów (Kolumbia, Meksyk, itd.), bez powodzenia. Wiem tylko że Włosi też dużo wnieśli, np. znany Gigi D'agostino.