Wpis z mikrobloga

#rtx #morele
Na morele znowu są rtxy na przykład 16 sztuk giggabyta na którego jest największa kolejka. Ludzie czekają a można mieć od ręki za 6489? Wtf?
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@xqwzyts Napisałem do morele o to czemu te karty są dostępne to odpisali mi, że już zrealizowali(anulowali) wszystkie zamówienia ( ͡º ͜ʖ͡º) Szkoda że RTX 3070 od Asusa tak nie realizują gdzie tam jest 143 zamówień a ja według kolejności zakupów jestem w połowie, a karty jak nie ma tak nie ma.
  • Odpowiedz
Cześć, obecnie realizujemy rezerwacje zgodnie z zasadą - jeden Klient, jedna karta po to, aby dostarczyć je jak największej liczbie osób. W przypadku niektórych modeli realizacja rezerwacji idzie wolniej lub w ogóle się zatrzymała (całkowity brak dostaw). W wypadku niektórych kart ciągle realizujemy zamówienia z września, w innych realizujemy już zamówienia na rezerwacje grudniowe lub styczniowe. Robimy jednak wszystko, co w naszej mocy, aby bez względu na cenę zakupu (która obecnie jest
  • Odpowiedz
@xqwzyts: Zamówiłam 12 grudnia na morele całego kompa + monitor. W zamówieniu była nieszczęsna karta RTX 3060Ti - do dziś nie dostałam niczego. Dzwoniłam do morele z prośbą żeby przynajmniej wysłali mi wszystko i później dosłali kartę - nie ma takiej możliwości. Więc sprzet za 4k leży i kurzy się na magazynie + nie wiadomo kiedy dostanę swoją kartę za 2k - na początku tego miesiąca Pani na infolinii poinformowała
ADAIA - @xqwzyts: Zamówiłam 12 grudnia na morele całego kompa + monitor. W zamówieniu...

źródło: comment_1614896189hvHe3VaxEclTt2JKBghIvr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze co by osłodzić sytuację że Morele obiecywało na swojej stronie (zanim ściągnęli karty z strony) że czas realizacji to max 2 miesiące jeśli chodzi o RTX 3060Ti
Proponowali raz nieśmiało nawet zwrot pieniędzy za kartę - tylko po co mi komputer bez karty graficznej (a nie mam nawet żadnej starej/zapasowej bo wcześniej korzystałam z laptopów)
  • Odpowiedz