Wpis z mikrobloga

Hej ludzie, bylibyście zainteresowani tagiem na który wrzucałbym najciekawsze promocje na gry/doładowania czy abonamenty? Przeglądam Peppera, Łowców i inne strony zajmujące się tematyką, sam też zresztą sporo okazji na Peppera wrzucam, myślę że część osób może kojarzyć mój profil:
https://www.pepper.pl/profile/Cinkito/promocje
Jak widać głównie wrzucam rzeczy z PS4/PS5, ale z racji tego, że od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Switcha to tym tematem też się interesuję. Rzeczy z Xboxa raczej sporadycznie, ale też się zdarza :)
Oczywiście nie wrzucałbym tylko swoich okazji, coś takiego nie miałoby sensu, tylko najciekawsze okazje pojawiające się czy to na Pepperze, czy na Łowcach, czy na innych stronach.
Dajcie znać czy bylibyście zainteresowani osobnym tagiem na Wykopie na takie rzeczy, czy raczej uważacie za zbędne z racji, że istnieją już inne portale, które się zajmują (jak choćby te wspomniane).
#ps4 #ps4 #xbox #xboxone #switch #nintendoswitch
  • 15
@ejenes: Xboxa wrzucam rzadziej, bo sam go po prostu nie mam i się mniej w cenach orientuję, ale w sumie się orientuję kto te promki wrzuca, więc większych przeciwwskazań żeby się pojawiały nie powinno być :)
@Jack0wy: no tylko Janushek skupia się na ps store, wrzuca swój zbiór z ps-prices, ja bym chciał do tematu raczej szerzej podejść :)
@GeWa: Powodów mogę podać kilka. Nie każdy lubi Peppera, to chyba przede wszystkim, wiem że jest sporo ludzi, którzy tam nie wchodzą. Drugi powód, na Peppera nie wszystko trafia:
https://lowcygier.pl/keyshopy/wyprzedaz-w-eneba-15-rabatu-na-caly-asortyment-sklepu-tylko-dla-lowcow-gier-23-02/
Tutaj była super okazja na doładowanie do PS Store, albo na różne gry na Enebie, ale na
@OmarBongo: PC na Peppera też czasem wrzucam i patrzę na ceny gier na PC :) Abo do Wowa nigdy nie śledziłem, ale mogę je wziąć pod uwagę. Jesteś mi w stanie napisać jaka jest dobra cena żeby wiedział co przyjąć jako wyznacznik?
@Cinkito: poniżej tej z battlenetu :D akutalnie jest 13 euro za miesiąc, kiedyś trafiłem na ultra promke i wyszło mi 40zł miesiecznie. Jak byś już przeglądał, to uważaj by sub był dla EU/global, bo nie wiadomo czemu, ale sub dla USA jest tańszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)