Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi z #simracing czy też posiadaczy #t150 z T3PA, ma ktoś taki stand? https://pl.aliexpress.com/item/4001125094199.html

Szukam czegoś składanego, żeby z zamontowaną kierownicą stało na stale w kącie, po czym rozkładam i jest gotowe do gry. Wheel stand pro z rurką po środku mnie nie przekonuje i pewnie najlepszy byłby Playseat Challenge, ale to zdecydowanie nie ten budżet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Sarpens - Pytanie do ludzi z #simracing czy też posiadaczy #t150 z T3PA, ma ktoś taki...

źródło: comment_1614331280P3X1ScKehGVXSIknHbV0uH.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sarpens: Mam tą omegę i TMX pro, z wad to pedały trzymają się na 1 śrubę bo 2 dziury nie ma i trzebabyłoby wiercić, ale jest podkładka i jakoś się trzymają, oczywiście trzęsie się trochę szczególnie gdy jest wysunięte daleko, nie wiem jak chińczyk ale dodatkowo masz 2 tacki na shiftery jeden tak jak na zdjęciu i drugi wkładany do podstawy. Nie spotkałem się z porównaniami do chińczyka, ale obawiam
  • Odpowiedz
@Sarpens: Kiedyś miałem od kolegi G29 z wheel standem i jakoś nie przypominam sobie czy się buja (ale może nie zwracałem na to uwagę) + imo lepiej się składa/rozkłada tego wheelstanda, ja tę omegę trzymam rozłożoną i tylko przenoszę.
  • Odpowiedz
@Sarpens: Mam tego standa od chińczyka, i przy większych kontrach dość mocno się buja na boki, da się do tego przyzwyczaić, ale jak za tą cenę to jest spoko.
  • Odpowiedz